Klubová výstava Luková 28.5.2011

rozhodčí: Grzegor Weron (PL)

rozhodčí: Grzegor Weron (PL) - Profil rozhodčího zde

 

TŘÍDA  ČESTNÁ - PSI   ***  HONORARY  CLASS – DOG

 

V1 - CH. HUCKLEBERRY Z ÚDOLÍ ROŽNOVA

O: African Red Stone Arnold, M: Betty z Údolí Rožnova, Ch: Blinka Břetislav, M: Myslivec Pavel Ing.

 

Nenastoupil - AKOSUA  BANTU JENY´S ZAKIMI
O: A´Dayiman Slunce života, M: Kim SatanelaCh: Malenovská Jana, M: Rákosníková Petra
 
TŘÍDA  VÍTĚZŮ - PSI  ***  CHAMPION  CLASS - DOG
 
V1, CAC - CH. SHELRIDGE AUSSIE REBEL
O: Lionsbane Hes The Boss, M: Ozrhode Divine Mystique, Ch: Redman Dawn, M: Brychtová Kateřina
 
V2, res.CAC - CH. BERNY OD ŘEKY NOVOHRADKY
O: Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges, M:Carrie z Koryčanských skal
Ch:Tichá Markéta,M: Pšeničková Stanislava Ing.
 
V3 - FAHARI RANUA
O: A Ray of Light Nyathi, M: Cassia Ranua, Ch: Kramolišová Monika,M: Šedrlová Jaroslava
 
V4 - DINI AFRICKÉ SLUNCE
O: Dent du Géant Fontanesia, M: Eshe od Křemence, Ch: Brabec Josef, M: Vukelic Robert
 
TINY BABY – PSI  ***  TINY BABY – DOG
 
VN1, BIS TINY BABY - ARNIE POKLAD Z AFRIKY
O: Frank Bohemia Gold, M: Erisha Bazzi Libami, Ch. M.: Szabová Martina
 
TŘÍDA  ŠTĚŇAT – PSI  ***  BABY  CLASS - DOG
 
VN1, BIS BABY - DIEGO EL PRIMO BY LUANDA
O: Thornberry Akala, M: Hillvalley´s Angel for Luanda
Ch: Krchňavá Milada, M: Reitschmiedová Michaela Krchňavá Milada
TŘÍDA  DOROSTU - PSI  ***  PUPPY  CLASS - DOG
VN1, BIS DOROST - AZIZI Z IVANOVICKÉ BRÁNY
O: Ntchwaidumela Eastluis, M: Namibe-JC-ze Sulické tvrze, Ch. M.:Horák Jaromír
 
TŘÍDA  MLADÝCH - PSI  ***  YOUTH  CLASS – DOG
 
V1, CAJC - EXCALIBUR ANUNNAKI
O: Mashanga Abayomi, M: Cachette Anunnaki, Ch: Štusáková Šárka, M: Klimešová Lea
 
V2 - DYKUMOS DEIVES ODAKOTA DECAIRO
O: Paradigm Aariel´s Undisputed, M: Votre Amour Auksinis Feniksas
Ch: Asta Mc Cormick, M: Havlanová Lenka Kozová Barbora
 
V3 - HARMAKHIS WISDOM QUENTIN
O: Pronkberg Makari, M: Harmakhis Wisdom Leeba, Ch: Venturelli Sara, M: Nacházelová Barbora
 
V4 - CHORCHE OD KOVÁŘOVSKÉ HŮRKY
O: Bandit Anunnaki, M: Ja-lisa Al Kham-sa,Ch: Háchová Marie, M: Kuchta Martin Bc.
 
V - AMON LUČINA RÁJ
O: Akello Banjoko Ra-Lis, M: Guinea Sedmý vršek, Ch. M.: Vaclíková Marina, Ing.
 
VD - ACTIVE SMARAGD OČI SFINGY
O: Sorbonne,M: CZ Chantal Rose z Masnerova, Ch. M.: Peloušková Andrea
 
VD - APOLLO JUPITER´S SHADOW
O: Al Capone Rusty Magic, M: Arma z Václavovického údolí, Ch. M.: Vysloužil Robert
 
VD - BENJI SVIT AFRIKY
O: Fahari Ranua, M: Dardara Ranua, Ch: Nevoralová Věra, M: Šedrlová Jaroslava
 
VD - HAIMÓN OD KOVÁŘOVSKÉ HŮRKY
O: Lihuntra Amabhele, M: Aschinte z Adarova dvora, Ch: Háchová Marie, M: Linhart Dalibor 
 
VD QUAX Z LUKOVSKÉHO DVORA
O:  Myöllnir Kyala,  M: Lilly z Lukovského dvora, Ch. M.: Kotěra Petr, Ing.
 
MEZIŤŘÍDA - PSI  ***  INTERMEDIATE  CLASS – DOG
 
V1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ PES - ECAILLE ANUNNAKI
O: Mashanga Abayomi,  M: Cachette Anunnaki, Ch: Štusáková Šárka, M: Nosková Zdislava
 
V2, res.CAC - KENNEBEC´S FINAL ANSWER
O: Nashira´s Zingfully Good Juba Lee, M: Kennebec´s Heart of Asomdwee
Ch: Mc Ilhenny Monique, M: Vlčkovi Katka Marek
V3 - A´HIL MOZAMBIQUE STAR
O: Mkai, M: Bahati Slunce Zambezi, Ch: Tomášková Lucie, M: Slavíková Marie
 
V4 - ERA CHRISTIAN HELYA RIDGE
O: Kuzonga´s Aurelijus,M: Art Loren Helya Ridge
Ch: Helešicová Jana,M: Andrysová Markéta Helešicová Jana
 
VD - ALERO SILESIAN HARTA
O: Bruno Wadaru´s Kid, M: Abeba Chiwitsi Ingwe, Ch: Hofferková Irena Ing. M: Foldyna Vladimír
 
VD - BASIR PRINC OF BLACK RIVER KINGDOM
O: Tusani Ani Jim Beam, M: Caira Nakaranga, Ch. M.: Albert Adela
 
VD - BOET RADEKOVA
O: Al Capone Rusty Magic, M: Daisy z Tikovického vršku, Ch: Řádek Zdeněk,M: Polach Martin Mgr.
 
TŘÍDA  OTEVŘENÁ - PSI  ***  OPEN  CLASS – DOG
 
V1, CAC - HARM Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Mkai Leoridge, M: Ami z Tikovického vršku, Ch: Humlíčková Eva, M: Beneš Petr Bc.
 
V2, res.CAC - CYNAMON CIEPLY DOM
O: Corleo´s Copyright, M: Juzia Juzi Folwark Zwierzecy
Ch: Edyta Gwarda-Gruszczyńska,M: Paulina Uryś
 
V3 - BAASIM YA-BA-RA
O: Corleo´s Courrége, M: Fidorka Aquila Bojnice, Ch: Bagárová Jana, M: Goldmann Tomáš
 
V4 - BAJIMBO OD ŘEKY NOVOHRADKY
O: Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges,M: Carrie z Koryčanských skal,Ch: Tichá Markéta,M: Krbec Tomáš
 
V - AFRICAN WIND DAKARAI OWANDOYA
O: Heshima Ya Kimba Grand Aquarius,M: Bayo Kabo Slunce Zambezi, Ch: Pánková Hana, M: Dufková Markéta
 
V - COLLIN SLUNCE ZAMBEZI
O: Gary od Cykasu, M: Assa Pretoria Rose, Ch: Bechová Lenka, M: Pavlišová Iveta
 
V - FRANK BOHEMIA GOLD
O: Amali Ranua, M: Enji Bohemia Gold, Ch: Vaculová Bronislava, M: Škarková Šárka
 
V - OBERON KATAMA KING
O: Cartouche Chinua-Rey, M: Larix Katama King, Ch: Krajčovičová Ruďka, M: Říhák Jakub
 
VD - AKIM Z OSADY TARANKA
O: A Ray of Light Nyathi, M: Cora z Údolí Kocáby,Ch: Kobrle František, M: Dvořáková Nicolette
 
VD - BOMANI WANDELLMERE
O: Glenaholm Makatso, M: Basillisa Fontanesia, Ch: Čechová Dagmar, M: Kuchtová Helena
 
VD - DANTHEO ABUTAMBU Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Abutambu Aziz de Kiungwana,M: Barbara z Valdštejnských lip, Ch: Nováková Markéta,M: Marečková Dana
 
VD - GARRI OD KOVÁŘOVSKÉ HŮRKY
O: C´Hioke Yankee Slunce života, M: Aschinte z Adarova dvora,Ch: Háchová Marie, M: Matějíček Stanislav
 
TŘÍDA  PRACOVNÍ – PSI  ***  WORKING  CLASS – DOG
 
V1, CAC - CH. AL CAPONE RUSTY MAGIC
O: Mkai Leoridge, M:Fabien ze Sulické tvrze, Ch: Urbánková Helena  M: Němcová Veronika
 
TŘÍDA  VETERÁNŮ - PSI  ***  VETERANEN  CLASS - DOG
 
V1 - HAGEN Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Adam z Bledého údolí, M: Airin Turanka, Ch. M.: Kotěra Petr, Ing.
 
Nenastoupil -  ASCOT ALTA MIRANO
O: Amal Silesian Harta, M: Agnieszka Viva Christo, Ch: Starý Josef, M: Vlčkovi Katka Marek
 
Nenastoupil - HASANI OF KA-UL-LI´S RIDGES
O: Bango Leoridge, M: Emba of Ka-Ul-Li´s Ridges, Ch: Lichtenauer Ulrike, M: Konečná Drahomíra
 
TŘÍDA  ČESTNÁ - FENY  ***  HONORARY  CLASS – BITCH
 
V1 - CACHETTE ANUNNAKI
O: Stënanga Great G´S Chili, M:Bhubezi Anunnaki
Ch: Štusáková Šárka, M: Lazárková Zdenka Štusáková Šárka
 
TŘÍDA  VÍTĚZŮ – FENY  ***  CHAMPION  CLASS – BITCH
 
V1, CAC - ALEXIS FEMME FATALE LUANDA
O: Emoyeni´s Grand Zuberi, M: Hillvalley´s Angel for Luanda, Ch. M.: Krchňavá Milada
 
V2, res.CAC - AIRIN OF SHINGAMONGA
O: Chimalsi Balda Löwenschwanz, M: Chobe Orumba Bara, Ch: Tóth Ákos, M: Machová Ivana
 
V3 - ASSIMA Z ÚJEZDA NAD LESY
O: Sorbonne, M: Eglantine z Tikovického vršku, Ch: Vopálenská Zuzana,M: Švejdová Martina
 
V4 - DARCY ANN ANUNNAKI
O: Mankoya´s Great Gambo,  M:  Bhubezi Anunnaki, Ch: Štusáková Šárka, M: Doležal Zdeněk
 
TINY BABY – FENY  ***  TINY BABY – BITCH
 
VN1 - AMIKA POKLAD Z AFRIKY
O: Frank Bohemia Gold, M: Erisha Bazzi Libami, Ch: Szabová Martina, M: Chříbková Ivona
 
VN2 - ARLETA POKLAD Z AFRIKY
O: Frank Bohemia Gold, M: Erisha Bazzi Libami, Ch: Szabová Martina, M: Golombová Petra
 
TŘÍDA  ŠTĚŇAT – FENY  ***  BABY  CLASS - BITCH
VN1 - CARAMEL ROXY BY LUANDA
O: Thornberry Akala, M: Alexis Femme Fatale Luanda, Ch: Krchňavá Milada, M: Albert Adela
 
VN2 - DREAMED YMAN BY LUANDA
O: Thornberry Akala, M: Hillvalley´s Angel for Luanda,Ch. M.: Krchňavá Milada
 
VN3 - C´HIBALE ANAYA JENY´S ZAKIMI
O: Karoskloof Gizan Buka, M: Atyia Noni Jeny´s Zakimi,Ch: Malenovská Jana, M: Soukupová Markéta
 
VN4 - C´CHINARA BAHATI JENY´S ZAKIMI
O: Karoskloof Gizan Buka, M: Atyia Noni Jeny´s Zakimi, Ch: Malenovská Jana, M: Trojanová Žaneta  
 
VN - EGERIA HAPPY ANGEL WANDELLMERE
O: African Akono Farmers Guardian,  M: Basillisa Fontanesia,Ch. M.: Čechová Dagmar 
 
TŘÍDA  MLADÝCH – FENY  ***  YOUTH  CLASS – BITCH
 
V1, CAJC, BIS JUNIOR, BOB - ASHARI PEARL FOR OWANDOYA
O: Heshima Ya Kimba Grand Aquarius, M: Bayo Kabo Slunce Zambezi, Ch. M.: Pánková Hana
 
V2 - ELLISON ANUNNAKI
O: Mashanga Abayomi, M: Cachette Anunnaki, Ch: Štusáková Šárka, M: Dubská Dana
 
V3 - ANABELL CATHY IBIŠKOVÝ KVĚT
O: Dent Du Geant Fontanesia, M: Cathy Ann z Valdštejnských lip,Ch. M.: Hojsáková Sylva
 
V4 - AMIRAH CATHY IBIŠKOVÝ KVĚT
O: Dent Du Geant Fontanesia,M: Cathy Ann z Valdštejnských lip,Ch: Hojsáková Sylva,M: Judasová Kristýna
 
VD - AZALEE PRO FORTUNA
O: Assim od Řeky Novohradky,M: Ridgeback´s Hiari A´Cora,Ch. M.: Kopčíková Miroslava
 
VD - BLISS DEIRA BORANA
O: Stënanga Great G´S Chili, M: Cherrli z Oklikova, Ch. M.: Ehrenberger Vít 
 
VD - BREA SVIT AFRIKY
O: Fahari Ranua, M: Dardara Ranua, Ch. M.: Nevoralová Věra
 
VD - BUNIYI RIVENI
O: Lihuntra Amabhele, M: Brita ze Sedmpanské farmy,Ch: Bukovanská Veronika,M: Mikeska Petr
 
VD - CHANTAL Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Al Capone Rusty Magi, M: Ami z Tikovického vršku, Ch. M.: Humlíčková Eva
 
VD - QUAZULU Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Myöllnir Kyala, M:Lilly z Lukovského dvora, Ch. M.: Kotěra Petr, Ing.
 
MEZITŘÍDA – FENY  *** INTERMEDIATE  CLASS - BITCH
 
V1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ FENA - ESTELLE ANUNNAKI
O: Mashanga Abayomi, M: Cachette Anunnaki, Ch: Štusáková Šárka, M: Lazárková Zdenka Štusáková Šárka
 
V2, res.CAC - CILLA OD ŘEKY NOVOHRADKY
O: Dayo Adimo Natawi, M: Carrie z Koryčanských skal, Ch. M.: Tichá Markéta
 
V3 - CSABA Z VYSOKÉ PECE
O: Fumo Karama Slunce života, M: Bronte Winsome Lobkovice
 Ch: Fučíková Zuzana,M: Matějíček Stanislav
 
V4 - AISHA MOZAMBIQUE STAR
O: Mkai Leoridge,M: Bahati Slunce Zambezi, Ch: Tomášková Lucie, M: Bažantová Kamila
 
VD - CHELSEA Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Al Capone Rusty Magic, M: Ami z Tikovického vršku, Ch: Humlíčková Eva,M: Mareš Karel 
 
TŘÍDA  OTEVŘENÁ – FENY  ***  OPEN  CLASS – BITCH
 
V1, CAC - ALANIS WILD TRIUMPH LUANDA
O: Emoyeni´s Grand Zuberi, M: Hillvalley´s Angel for Luanda, Ch: Krchňavá Milada,M: Brožovi Robert Veronika
 
V2, res. CAC - NAMIBE-JC-ZE SULICKÉ TVRZE
O: Jahari of Ka-ul-li´s Ridges,M: Jafara ze Sulické tvrze,Ch: Janická Stanislava, M: Horák Jaromír
 
V3 - BERA OD ŘEKY NOVOHRADKY
O: Hasani of Ka-Ul-Li's Ridge, M: Carrie z Koryčanských skal, Ch: Tichá Markéta, M: Kotolová Martina
 
V4 - CHLOE Z KORYČANSKÝCH SKAL
O: Bentley Maka-Boma, M: Cattlien z Koryčanských skal, Ch: Jistebnická Jitka, M: Schubertová Monika, Ing.
 
V -AMBRA ANOTHER DREAM
O: Jabulani of Ka-ul-li´s Ridge, M: Hillery Sarangas, Ch. M.: Kuchtová Helena
 
V -ANETKA MORANA
O: Jabulani of Ka-Ul-Li's Ridges, M: Archy Chelone Barbata, Ch: Hanyšová Ludmila,M: Bukovský Jan
 
VD - ABANTWANA OF UBOMBO
O: Stenänga Great G´S Chili, M: Bezawit z Adarova dvora, Ch: Kessler Jiří,M: Kúrová Tereza
 
VD - ARTEMIS WANDELLMERE
O: Glenaholm Makatso, M: Basillisa Fontanesia, Ch. M.: Čechová Dagmar
 
VD - CLERA BORANEST
O: Glenaholm Makatso, M: Bora od Křemence, Ch: Mikulincová Hana, M: Juříček Zdeněk
 
VD - CZ CHANTAL ROSE Z MASNEROVA
O: Ascot Alta Mirano, M: Assisi z Masnerova,Ch: Masnerová Zdeňka, Mgr., M: Peloušková Andrea
 
VD - INDY Z ÚDOLÍ ROŽNOVA
O: Amali Ranua,M: Betty z Údolí Rožnova, Ch: Blinka Břetislav, M: Važíková Markéta
 
Nenastoupila - ALAIN Z ÚJEZDA NAD LESY
O: Sorbonne, M: Eglantine z Tikovického vršku, Ch. M.: Vopálenská Zuzana
 
TŘÍDA  VETERÁNŮ – FENY  ***  VETERANEN  CLASS - BITCH
 
V1, BIS VETERÁN - ICH. ASARAH WANKIE
O: Ferox z Africké savany,M: Gina z Africké savany,Ch: Brož Robert,M: Brožovi Robert Veronika
 
V2 - BASILISSA FONTANESIA
O: Cleo ze Sulické tvrze, M: Chase Moravia Zaurak, Ch: Zachariášová Hana,M: Čechová Dagmar
 
V3 - HAAJA Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Adam z Bledého údolí    M: Airin TurankaCh. M.: Kotěra Petr, Ing.
 

 
Výsledky soutěží:
 
DÍTĚ A PES

1.        místo – Eliška Tichá Cilla od řeky Novohradky


2.
        místo – Karolína Machová Airin of Shingamonga

3.        místo – Lucka Čechová Basillisa Fontanesia

4.        místo – Filip Štusák Cachette Anunnaki

 

JUNIORHANDLING
 


1.
        místo – Sabina Nevoralová Brea Svit Afriky


2.
        místo – Eva Frodlová Egeria Happy Angel Wandellmere

 
NEJKRÁSNĚJŠÍ PÁR
 

1. místo – Hagen a Haaja z Lukovského dvora – Petr Kotěra


2.
místo – Quax a Quazulu z Lukovského dvora – Petr Kotěra


3. místo – Diego el Primo by Luanda a Dreamed Yman by Luanda – Milada Krchňavá

 
NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ STANICE
 

1. místo – Anunnaki – Šárka Štusáková


2.  místo – Luanda – Milada Krchňavá


3.
místo – Z Lukovského dvora – Petr Kotěra


4.
místo – Wandellmere – Dagmar Čechová

5. místo – Z Tikovického vršku – Eva Humlíčková

 
NEJKRÁSNĚJŠÍ HLAVA PES
 
 

1. místo – Excalibur Anunnaki – Lea Klimešová


2.
místo – Azizi z Ivanovické brány – Jaromír Horák


3. místo – Benji Svit Afriky – Jaroslava Šedrlová


4.
místo – Écaille Anunnaki – Zdislava Nosková

 
NEJKRÁSNĚJŠÍ HLAVA FENA
 

1. místo – Ashari Pearl for Owandoya - Hanka Pánková


2.
místo – Estelle Anunnaki - Lazárková Zdenka Štusáková Šárka


3.
místo – Alexis Femme Fatale Luanda – Milada Krchňavá


4.
místo – Cilla od řeky Novohradky – Markéta Tichá

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ RIDGE


1.
místo – Collin Slunce Zambezi – Iveta Pavlišová


2.
místo – Caramel Roxy by Luanda – Adéla Albert


3.
místo – Namibe-JC-ze Sulické tvrze – Jaromír Horák


4.místo – Dykumos Deives Odakota Decairo – Lenka Havlanová Barbora Kozová

 

NEJLEPŠÍ POHYB

1.        místo - Ashari Pearl for Owandoya - Hanka Pánková
2.
místo - Estelle Anunnaki - Lazárková Zdenka Štusáková Šárka

3. místo – Azizi z Ivanovické brány – Jaromír Horák
4. místo – Shelridge Aussie Rebel – Kateřina Brychtová