Klubová výstava Lanškroun 12.5.2012

rozhodčí: Julie M. Bates/David H Bates


KRUH I. – Julie M. Bates

 

TŘÍDA  ČESTNÁ - PSI  ***  HONORARY  CLASS – DOG

 

VD1 -  ADARGO ZULAYKA

O: Musafah, M: Ella Saranga, Ch: Matyášová Kamila,M: Havlanová Lenka

 

D - AKOSUA BANTU JENY´S ZAKIMI

O: A´Dayiman Slunce života, M: Kim Satanela, Ch: Malenovská Jana,M: Žáčková Petra

 

 

TŘÍDA  VETERÁNŮ - PSI  ***  VETERANEN  CLASS - DOG

 

VD1 - HAGEN Z LUKOVSKÉHO DVORA,

O: Adam z Bledého údolí, M: Airin Turanka, Ch. M.: Kotěra Petr, Ing.

 

 

TŘÍDA  VÍTĚZŮ - PSI  ***  CHAMPION  CLASS - DOG

 

V1, CAC - AMBER GRAND STAR QWANDOYA

O: Heshima Ya Kimba Grand Aquarius M: Bayo Kabo Slunce Zambezi, Ch: Pánková Hana, M: Pánková Hana Vanaga Irina
 

V2, res.CAC - BAAKO AMANI JENY´S ZAKIMI

O: Fana Zulu Elron, M: Kim Satanela,Ch: Malenovská Jana, M: Hojdová Dominika

 

V3 - ECAILLE ANUNNAKI

O: Mashanga Abayomi,  M: Cachette Anunnaki, Ch: Štusáková Šárka, M: Nosková Zdislava

 

V4 - DYKUMOS DEIVES ODAKOTA DECAIRO

O: Ch.Paradigm Aariel´S Undisputed, M: Ch.Votre Amour Auksinis Feniksas,Ch: McCormick Asta, M: Havlanová Kozová

 

VD - BERNY OD ŘEKY NOVOHRADKY

O: Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges, M: Carrie z Koryčanských skal, Ch: Tichá Markéta,M: Pšeničková Stanislava Ing.

 

VD - DINI AFRICKÉ SLUNCE

O: Dent du Géant Fontanesia, M: Eshe od Křemence, Ch: Brabec Josef, M: Vukelic Robert

 

VD - NTCHWAIDUMELA EAST LUIS

O: Karoskloof Ntchwaidumela, M: Ntchwaidumela Audacia Minora, Ch: Hofstaedt Sven-Uwe, M: Bechová Lenka

 

 VD - SHELRIDGE AUSSIE REBEL

O: Ch. Lionsbane Hes The Boss, M: Ch. Ozrhode Divine Mystique, Ch: Dawn Redman, M: Járová Brychtová Kateřina

 

 

TINY BABY – PSI  ***  TINY BABY – DOG

 

 

VN1, BIS TINY BABY -ADDY JONAS NYAMBE

O: Ich. Tarujen Uwayo, M: Darcy Ann Anunnaki, Ch: Doležal Zdeněk, M: Gebrová Alena

 

N2 - AUSSIE DIAMOND BY RIHANNA

O: Shelridge Aussie Rebel, M: Assima z Újezda nad Lesy, Ch. M.: Švejdová Martina

 


 

TŘÍDA  ŠTĚŇAT – PSI  ***  BABY  CLASS – DOG

 

VN1, BIS BABY - BAYO BOMBAY OF ARGOS QWANDOYA

O: HPK Tropaco Trojan Argos of Coso, M: Bayo Kabo Slunce Zambezi, Ch: Pánková Hana, M: Musil, JUDr. Musilová

 

VN2 - BENTLEYI BAARD GIARI ASANTE

O: Ekevu od Křemence, M: End of Silence Fontanesia, Ch: Adamec Petr, M: Navrátilová Kateřina

 

 

TŘÍDA  DOROSTU - PSI  ***  PUPPY  CLASS - DOG

 

VN1, BIS DOROST - JOYFULLY TITIKAKA BY LIBAMI

O: Ch. Kennebec´s Final Answer, M: Etana Sasha Senanga from Hungary, Ch. M.: Kynclová Dagmar   

 

VN2 - ACT OF GOD JESS-LA RIDGE

O: Keonrunako, M: Caccenka Maka-Boma, Ch: Fricová Jana,  M: Homoláč Jan

 

N3 - JOYRIDE TO ORLANDO LIBAMI

O: Ch. Kennebec´s Final Answer, M: Etana Sasha Senanga from Hungary, Ch: Kynclová Dagmar, M: Matušková

 

N4 - JOYOUSLLY SIMON TINO LIBAMI

O: Ch. Kennebec´s Final Answer, M: Etana Sasha Senanga from Hungary, Ch: Kynclová Dagmar, M: Skokanovi

 

 

TŘÍDA  MLADÝCH - PSI  ***  YOUTH  CLASS – DOG

 

V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, Best of Juniors -  A´LUCAS STAR FOX GRAPE

O: Abayomi Mashanga,M: Ich.Tarujen StaceyCh: Zoubek Petr,M: Konečná Drahomíra, MUDr.

 

V2 - ARMANI Z KOTAŘE

O: Frank Bohemia Gold, M: Anga of Ubombo, Ch: Volný Tomáš, M: Sklenář Petr, Ing.

 

V3 - HAKI SHINDA SLUNCE ŽIVOTA

O: Thokoza Ngumo, M: Faraa Nanyanika Slunce života, Ch: Klápová Iveta, M: Vainer Dalibor

 

V4 - KIFAHARI KUZAA EROS DAHABU

O: Jasper´s Mlangahill Durango, M: Amali, Ch: Graneris Patrizia, M: Švejdová Martina

 

V - AZIZI NILLE KWANYONI

O: Abuya-Balou v.h.Maasjesfles, M: Carrie Ann z Valdštejnských lip, Ch: Netušilová Danuše,M: Šimkovy Jana a Lucie

 

VD - ARNIE POKLAD Z AFRIKY

O: Frank Bohemia Gold, M: Erisha Bazzi Libami, Ch. M.: Szabová Martina

 

VD - BADU AZIZI MOZAMBIQUE STAR

O: Shangani Bamuthi Rai,M: Bahati Slunce Zambezi, Ch. M.: Tomášková Lucie

 

VD - BARTOLI Z KLEONY

O: Ntchwaidumela Eastluis, M: Ariel od Albertova jezera, Ch: Žlkovanová Ivana, M: Belajová Milena

 

VD - BE ONE´S BOY BY ENZO ANIMA ANIMAL

O: Awesome Enzo by Luanda, M: CZ Catherine z Masnerova, Ch: Vlčková Anna,M: Sloupenská Alena

 

VD - C´HIGANI AKILI JENY´S ZAKIMI

O: Ich. Karoskloof Gizan Buka, M: Ich. Atyia Noni Jeny´s Zakimi,Ch: Malenovská Jana,M: Hojdová Dominika

 

D - AFSI KHOF STAR FOX GRAPE

O: Abayomi Mashanga,M: Ich. Tarujen Stacey, Ch: Zoubek Petr, M: Linhartová Kateřina, Bc.   

 

D - ATOM Z KOTAŘE

O: Frank Bohemia Gold, M: Anga of Ubombo, Ch: Volný Tomáš, M: Švec Otakar

 

D - BALONDEMU KANI BAWEAN´S HOPE

O: Malozi Jamboni, M: Bawean od Kovářovské hůrky, Ch: Huboňová Kateřina, M: Kimlová Lenka

 

D - BE LION-HEARTED HERO ANIMA ANIMAL

O: Awesome Enzo by Luanda, M: CZ Catherine z Masnerova,Ch: Vlčková Anna, M: Roupcová Alexandra

 

D - FELIPPE ANUNNAKI

O: Ich. Mankoya´s Great Gambo, M: Ich. Cachette Anunnaki, Ch: Štusáková Šárka, M: Nosková Zdislava

 

D - REBEL Z LUKOVSKÉHO DVORA

O: Cynamon Cieply Dom, M: Lilly z Lukovského dvora, Ch: Kotěra Petr, Ing.,M: Tycová Kateřina, Ing.

 

D - RIDCHIE KATAMA KING

O: Ich. Sorbonne, M: Julia Katama King, Ch: Krajčovičová Ruďka, M: Čáp Radim

 

D - RHON Z LUKOVSKÉHO DVORA

O: Cynamon Cieply Dom, M: Lilly z Lukovského dvora, Ch: Kotěra Petr, Ing.M: Poslušná Jarmila Gustav

 

 

MEZIŤŘÍDA - PSI  ***  INTERMEDIATE  CLASS – DOG

 

V1, CAC - DIEGO EL PRIMO BY LUANDA

O: Thornberry Akala, M: Hillvalley´s Angel for Luanda,Ch: Krchňavá Milada, M: Reitschmiedová Michaela

 

V2, res.CAC - HARMAKHIS WISDOM QUENTIN

O: Pronkberg Makari, M: Harmakhis Wisdom Leeba, Ch: Venturelli Sara, M: Nacházelová Barbora

 

VD3 - ARIES KHAN HARRY POTTER

O: Ch. Harjaselan Mustapekka, M: Ch. Ajani Kyiara, Ch: Vavilova Anna, M: Bechová Lenka

 

D - BULAWAYO BAOBAB E-MCCOY

O: Ch.Corgan Jackell Anunnaki, M: Ch.Bulawayo Baobab Bahiya Ch:Gödény Ferenc Kertész Melinda,M: Janovsky Gergecy Faruas Viktória

 

 

TŘÍDA  OTEVŘENÁ - PSI  ***  OPEN  CLASS – DOG

 

V1, CAC, Klubový vítěz, BOB - A´HIL MOZAMBIQUE STAR

O: Mkai, M: Bahati Slunce Zambezi, Ch: Tomášková Lucie, M: Slavíková Marie

 

V2, res.CAC - COLLIN SLUNCE ZAMBEZI

O: Gary od Cykasu,M: Assa Pretoria Rose, Ch: Bechová Lenka,M: Pavlišová Iveta

 

V3 - GARRI OD KOVÁŘOVSKÉ HŮRKY

O: C´Hioke Yankee Slunce života,M: Aschinte z Adarova dvora, Ch: Háchová Marie, M: Matějíček Rajdlová

 

V4 - FRANK BOHEMIA GOLD

O: Amali Ranua, M: Enji Bohemia Gold, Ch: Vaculová Bronislava, M: Škarková Šárka

 

V - ANGELLO KIM BAWEAN´S HOPE

O: African Bhanu Zulu Hillvalley´s, M: Bawean od Kovářovské hůrky, Ch: Huboňová Kateřina, M: Kimlová Lenka

 

V - DASHANWAN OD KOVÁŘOVSKÉ HŮRKY

O: Arčí z Jabloňové zahrady, M: Aschinte z Adarova dvora, Ch: Háchová Marie, M: Moravcovi Petr Jana

 

V - DASHANWAN OD KOVÁŘOVSKÉ HŮRKY

O: Arčí z Jabloňové zahrady, M: Aschinte z Adarova dvora, Ch: Háchová Marie, M: Moravcovi Petr Jana

 

V - ERA CHRISTIAN HELYA RIDGE

O: Kuzonga´s Aurelijus, M: Art Loren Helya Ridge, Ch: Helešicová Jana, M: Andrysová Markéta Helešicová Jana

 

V- EXCALIBUR ANUNNAKI

O: Mashanga Abayomi, M: Ich. Cachette Anunnaki, Ch: Štusáková Šárka, M: Klimešová Lea

 

VD - ACTIVE CORAL OČI SFINGY

O: Ich. Sorbonne, M: CZ Chantal Rose z Masnerova, Ch: Peloušková Andrea, M: Bradáč Katarína, Mgr.

 

VD - ADAM ABEO MAGMABONA

O: Rachral Abayomi Hintza, M: Aliss Brassila Zulaykha, Ch: Dufková Eva, M: Jiroudkovi Lukáš Alena

 

VD - ACHERON JORAMO

O: Ich. Sorbonne, M: Moira Katama King, Ch: Švestka Josef,  M: Altrichterová Dana, Ing.

 

VD -  ARGON OD AKÁTOVÉ SKÁLY

O: Camill Pali Lookout, M: Angie z Chválkovického dvora, Ch: Melecký Zbyněk, M: Mrázková Marie

 

VD - CYNAMON CIEPLY DOM

O: Corleo´s Copyright,  M: Ich. Juzia Juzi Folwark Zwierzecy, Ch:Edyta Gwarda-Gruszczyńska,  M: Paulina Uryś

 

D - ARBERRY OD LENTILKY

O: Farid Simba Slunce života, M: Anthonia Malabaska, Ch: Tillová Lenka, M: Koláska Karel

 

D - BADRANI Z TRPÍNA

O: Lihuntra Ndiza, M: Esmé Al Kham-Sa, Ch: Nečekal Jiří. M: Hrdličková Romana

 

D - BOMANI WANDELLMERE

O: Glenaholm Makatso,  M: Basilissa Fontanesia, Ch: Čechová Dagmar, M: Kuchtová Helena

 

D - CARO OD ŘEKY NOVOHRADKY

O: Dayo Adimo Natawi, M: Carrie z Koryčanských skal, Ch: Tichá Markéta, M: Kotolová Martina

 

D - EALDWOODE BASHIRI Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP

O: Masimba Bashiri, M: Ann z Valdštejnských lip, Ch: Nováková Markéta,M: Brablc Luboš

 

 

KRUH II. – David H Bates 

 

TŘÍDA  ČESTNÁ - FENY  ***  HONORARY  CLASS – BITCH

 

VD1 - DARCY ANN ANUNNAKI

O: Ich. Mankoya´s Great Gambo, M: Ich. Bhubezi Anunnaki, Ch: Štusáková Šárka, M: Doležal Zdeněk

 

 

TŘÍDA  VETERÁNŮ – FENY  ***  VETERANEN  CLASS - BITCH

 

V1, Best of veterans - CH. FIDORKA AQUILA BOJNICE

O: Cheyenne of Ka-Ul-Li´s Ridges, M: Aisha Mikšová, Ch: Bagar Martin Olšinská Zuza, M: Bagarová Jana

 

V2 - IRIS Z LUKOVSKÉHO DVORA

O: Adam z Bledého údolí, M: Cindy z Lukovského dvora, Ch: Kotěra Petr, Ing., M: Černá Věra, Mgr.

 

VD3 - CH. AMBRA Z ROUDNICKA

O: Delel Rodyry, M: Adra z Údolí Rožnova, Ch: Kolocová Markéta, M: Váchovi Jan, MVDr. Silvie, Ing.

 

VD4 - CARRIE Z KORYČANSKÝCH SKAL

O: Delel Rodyry, M: Molly Bohemia Checko, Ch: Jistebnická Jitka, M: Tichá Markéta

 

D - ASSA PRETORIA ROSE

O: Simba of Bo Kama, M: Bea Bohemia Golg, Ch: Růžičková Dagmar,M: Bechová Lenka

 

D - JULIA KATAMA KING

O: Cleo ze Sulické tvrze, M: Akawanga Ascaris Sea, Ch. M.: Krajčovičová Ruďka

 

D - HAAJA Z LUKOVSKÉHO DVORA

O: Adam z Bledého údolí, M: Airin Turanka, Ch. M.: Kotěra Petr, Ing.

 

 

TŘÍDA  VÍTĚZŮ – FENY  ***  CHAMPION  CLASS – BITCH

 

V1, CAC - ESTELLE ANUNNAKI

O: Mashanga Abayomi, M: Ich. Cachette Anunnaki, Ch: Štusáková Šárka, M: Štusáková Šárka Lazárková Zdena

 

V2, res. CAC -  A´KENYA JAYNE OF SILAMJA

O: Ich. Ascot Alta Mirano, M: Ch. Ambra z Roudnicka, Ch: Vácha Silvie, Ing.M: Váchovi Jan, MVDr. Silvie, Ing.

 

VD3 - ASSIMA Z ÚJEZDA NAD LESY

O: Ich. Sorbonne, M: Eglantine z Tikovického vršku, Ch: Vopálenská Zuzana, M: Švejdová Martina

 

 

TINY BABY – FENY  ***  TINY BABY – BITCH

 

VN1 - ALEXIS NYAMBE

O: Ich. Tarujen Uwayo, M: Ch. Darcy Ann Anunnaki, Ch: Doležal Zdeněk,  M: Bagarová Jana

 

VN2 - AMALY NYAMBE

O: Ich. Tarujen Uwayo, M: Ch. Darcy Ann Anunnaki, Ch: Doležal Zdeněk, M: Lisková Eva

 

VN3 - KINYEMI AT INKIRU VALLEY´S INDIANA

O: ICh. Kangelani´s Gentle Thanzi by Clay,  M: Ch. Springvalley´s Athena Olympia, Ch: Nikolic Kjaersgaard, M: Klápová

 

VN4 - CARRIE ZANIAH JORAMO

O: Glenaholm Taarig, M: Moira Katama King, Ch. M.: Švestková Radka

 

N - ABAYA NYAMBE

O: Ich. Tarujen Uwayo, M: Ch. Darcy Ann Anunnaki, Ch: Doležal Zdeněk, M: Hofferková Irena, Ing.

 

N - ASHLEY NYAMBE

O: Ich. Tarujen Uwayo, M: Ch. Darcy Ann Anunnaki, Ch. M.: Doležal Zdeněk

 

N - FLAMING SUN WANDELLMERE

O: Chebale Perla Afriky, M: Artemis Wandellmere, Ch: Čechová Dagmar, M: Novotná Veronika Vavrinec David

 

N - FLEUR ANABELL WANDELLMERE

O: Chebale Perla Afriky,  M: Artemis Wandellmere, Ch: Čechová Dagmar,  M: Burian Ondřej, Ing.

 

 

TŘÍDA  ŠTĚŇAT – FENY  ***  BABY  CLASS - BITCH

 

VN1 - BAYO´S DIAMOND FOR QWANDOYA

O: HPK Tropaco Trojan Argos of Coso M: Bayo Kabo Slunce Zambezi, Ch: Pánková, M: Pánková Hana Chýlková Katka

 

VN2 - BAYO PINKY PEARL QWANDOYA

O: HPK Tropaco Trojan Argos of Coso M: Bayo Kabo Slunce Zambezi, Ch. M.: Pánková Hana

 

N3 - DAISHI ARMANI JENY´S ZAKIMI

O: Eldridge Bashiri z Valdštejnských lip,  M: Bishara Laini Jeny´s Zakimi, Ch: Malenovská Jana, M: Vosáhlová Eva

 

 

TŘÍDA  DOROSTU - FENY  ***  PUPPY  CLASS - BITCH

 

N1 - AJA OD HRANICKÉ PROPASTI

O: Butch Chili Ra-Lis,  M: Clera Boranest, Ch: Juříček Zdeněk, M: Zabloudil Ivo

 

 

TŘÍDA  MLADÝCH – FENY  ***  YOUTH  CLASS – BITCH

 

V1, CAJC, Klubová vítězka mladých - FLEUR ANUNNAKI

O: Ich. Mankoya´s Great Gambo,  M: Ich. Cachette Anunnaki, Ch. M.: Štusáková Šárka

 

V2 - BEAN-TOO FARISA MOZAMBIQUE STAR

O: Shangani Bamuthi Rai, M: Bahati Slunce Zambezi, Ch. M.: Tomášková Lucie

 

V3 - ROSIE Z LUKOVSKÉHO DVORA

O: Cynamon Cieply Dom,  M: Lilly z Lukovského dvora, Ch. M.: Kotěra Petr, Ing.

 

V4 - BABOO TARA MAGMABONA

O: Enyeto-Thabo von der Burg Litermont, M: Aliss Brassila Zulaykha, Ch: Dufková Eva, M: Náprstkovi

 

VD - A´TARA STAR FOX GRAPE

O: Abayomi Mashanga, M: Tarujen Stacey, Ch: Zoubek Petr, M: Pšeničková Stanislava, Ing.

 

VD - AIRA SAHIRABI

O: Abayomi Mashanga,  M: Ya-ba-ra Arwen, Ch. M.: Šidlová Gabriela

 

VD - BABOO BERLLYN MAGMABONA

O: Enyeto-Thabo von der Burg Litermont,  M: Aliss Brassila Zulaykha, Ch. M.: Dufková Eva

 

VD - BAHATI MANWË

O: Chivas Ayaba, M: Tusani Extra Spice, Ch: Novosádová Kateřina, M: Bukovský Jan

 

VD - RONA Z LUKOVSKÉHO DVORA

O: Cynamon Cieply Dom,  M: Lilly z Lukovského dvora, Ch.: Kotěra Petr, Ing., M: Poslušná Jarmila Gustav

 

D - AISHA ENERGY OF AFRIKA

O: Ntchwaidumela Eastluis,  M: A´di Bada Ngweyama, Ch. M.: Masařík Jaroslav, Ing.

 

D - ARISHA POKLAD Z AFRIKY

O: Frank Bohemia Gold, M: Erisha Bazzi Libami, Ch: Szabová Martina, M: Svobodová Marcela

 

D - BELLA MIA S BAVORSKÝM ERBEM

O: Dantheo Abutambu z Valdštejnských lip, M: Cendy Ell od Kovářovské hůrky, Ch: Kudláčková,  M: Kolací Štěpánka

 

D - BE RED-HOT LADY ANIMA ANIMAL

O: Awesome Enzo by Luanda, M: CZ Catherine z Masnerova, Ch: Vlčková Anna, M: Kvěšková Renata             

 

D - BE UNIQUE ANGEL BY ANIMA ANIMAL

O: Awesome Enzo by Luanda, M: CZ Catherine z Masnerova, Ch: Vlčková Anna, M: Holoubková Jana

 

D - BHEKISISA MOZAMBIQUE STAR

O: Shangani Bamuthi Rai, M: Bahati Slunce Zambezi, Ch. M.: Tomášková Lucie

 

D - BIGI SHANGE JORAMO

O: ICh. Sorbonne, M: Moira Katama King, Ch: Švestka Josef , M: Kocourková Petra, Bc.

 

D - BITARA RUSTY MAGIC

O: Art Leonardo Helya Ridge, M: Allegra Rusty Magic, Ch: Urbánková Helena,  M:Štěpán Dušan, MUDr.        

 

D - BRITA Z ČECHOVÝCH SADŮ

O: Aramis Africký květ, M: Adira z Malého Dubičného, Ch: Pokorný Milan, M: Bezpalcová Daniela

 

 

MEZITŘÍDA – FENY  *** INTERMEDIATE  CLASS - BITCH

 

V1, CAC - C´CHINARA BAHATI JENY´S ZAKIMI

O: Karoskloof Gizan Buka, M: Atyia Noni Jeny´s Zakimi, Ch: Malenovská Jana, M: Trojanová Žaneta

 

VD2 - ANNE MEE Z BŘEZOVSKÉ SAMOTY

O: Ich. Sorbonne,  M: Amali of Shingamonga, Ch: Seibt David, Ing.,  M: Svoboda Otta

 

D - FLORAINIE ANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP

O: Copyright Reserved Nyathi,  M: Ann z Valdštejnských lip, Ch: Nováková Markéta,  M: Vosáhlová Eva

 

D - HAIDI JESSI LIBAMI

O: Keonrunako, M: Caccenka Maka-Boma, Ch: Kynclová Dagmar, M: Fricová Jana

 

 

TŘÍDA  OTEVŘENÁ – FENY  ***  OPEN  CLASS – BITCH

 

V1, CAC, Klubový vítěz - ASHARI PEARL FOR QWANDOYA

O: Heshima Ya Kimba Grand Aquarius, M: Bayo Kabo Slunce Zambezi, Ch. M.: Pánková Hana

 

V2, res. CAC - TUSANI JOLLY JOELIN

O: African Bhanu Zulu Hillvalley´s, M: Macumazahn Tusani Pearl, Ch: Tušanová Monika,  M: Filipejová Zita, MVDr.

 

V3 - DARLEEN BARBARA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP

O: Ch. Abutambu Aziz De Kiungwana  M: Barbara z Valdštejnských lip, Ch: Nováková Markéta, M: Kuklová Dana

 

V4 - BLISS DEIRA BORANA

O: Ich. Stënanga Great G´S Chili, M: Cherrli z Oklikova, Ch. M.: Ehrenberger Vít

 

V - ALANIS WILD TRIUMPH LUANDA

O: Emoyeni´s Grand Zuberi, M: Hillvalley´s Angel for Luanda, Ch: Krchňavá Milada, M: Brožovi Robert a Veronika

 

V - ANNE MELLORY MAGMABONA

O: Rachral Abayomi Hintza, M: Aliss Brassila Zulaykha, Ch: Dufková Eva,  M: Patková Miroslava Dufková Eva 

 

VD - ALISS ANGEE MAGMABONA

O: Rachral Abayomi Hintza, M: Aliss Brassila Zulaykha, Ch: Dufková Eva, M: Hanyšová Ludmila

 

VD - CAILIN OD ŘEKY NOVOHRADKY

O: Dayo Adimo Natawi,  M: Carrie z Koryčanských skal, Ch: Tichá Markéta, M: Hávová Dana

 

VD - CAIRO AFRICAN QUEEN WANDELLMERE

O: Arengo Essence of Haika, M: Basilissa Fontanesia, Ch: Čechová Dagmar, M: Vitoul Vlastimil

 

VD - CSABA Z VYSOKÉ PECE

O: Fumo Karama Slunce života, M: Bronte Winsome Lobkovice, Ch: Fučíková,M: Matějíček Stanislav Rajdlová Tereza

 

VD - DREAM OF GLORY HELYA RIDGE

O: Aresvuma Vividjo Makini of Madzinza, M: Tusani Ani Pink Lady, Ch: Helešicová Jana, M: Milošová Denisa

 

VD - ELLISON ANUNNAKI

O: Mashanga Abayomi, M: Cachette Anunnaki, Ch: Štusáková Šárka,  M: Dubská Dana

 

VD - ODIE KATAMA KING

O: Cartouche Chinua-Rey,  M: Larix Katama King, Ch: Krajčovičová Ruďka, M: Zapletalová Renata, Ing.

 

VD - ORLAIN AL KHAM-SA

O: Lihuntra Amabhele, M: Kianga Al Kham-Sa, Ch: Puklová Jarmila,  M: Cápal Zdeněk

 

VD - PATONY KATAMA KING

O: Lihuntra Amabhele,  M: Julia Katama King, Ch: Krajčovičová Ruďka, M: Kněbortová Petra

 

VD - QUINCY AGATHA Z LUKOVSKÉHO DVORA

O: Myöllnir Kyala, M: Lilly z Lukovského dvora, Ch: Kotěra Petr, Ing., M: Hávová Kristýna

 

VD - YA-BA-RA ARWEN

O: Stenänga Great G´S Chili,  M: Fidorka Aquila Bojnice, Ch: Bagarová Jana, M: Šidlová Gabriela

 

D - AMELIE RED SAMARHON

O: Desmond Fontanesia,  M: Chelsea z Oklikova, Ch: Sazima Jan, Bc.,  M: Skalická Hana

 

D - AMIRAH CATHY IBIŠKOVÝ KVĚT

O: Dent Du Geant Fontanesia, M: Cathy Ann z Valdštejnských lip, Ch: Hojsáková Sylva,  M: Judasová Kristýna

 

D - ANETKA MORANA

O: Jabulani of Ka-Ul-Li´s Ridges,  M: Archy Chelone Barbata, Ch: Hanyšová Ludmila,  M: Bukovský Jan

 

D - ANNES IRIS GARDEN

O: Heshima Ya Kimba Energy of Red, M: Iris z Lukovského dvora, Ch. M.: Černá Věra, Mgr.

 

D - ARWEN-RIDGE TAJEMSTVÍ POUŠTĚ

O: Keonrunako, M: Anita Demuto ranch, Ch: Lehká Alena, M: Půža Jiří, Ing. Arch.

 

D - BAHATI RIVENI

O: Lihuntra Amabhele,  M: Brita ze Sedmpanské farmy, Ch: Bukovanská Veronika, M: Kněbortová Petra

 

D - ERA BYZANTINA HELYA RIDGE

O: Kuzonga´s Aurelijus, M: Art Loren Helya Ridge, Ch: Helešicová Jana,  M: Ludvíková Jitka

 

 

Výsledky soutěží:

 

DÍTĚ A PES

 

 
  1. místo – Michal Švejda Assima Z Újezda nad lesy
  2. místo – Veronika Zoubková A´Lucas Star Fox Grape
  3. místo – Hana Skokanová Joyouslly Simon Tino Libami
  4. místo – Gabriela Jindrová Brita Z Čechových sadů
  5. místo – Barbora Matečná Afsi Khof Star Fox Grape
 

 

JUNIORHANDLING

 

 
  1. místo – Klára Chýlková Amber Grand Star Qwandoya
  2. místo – David Žák Odie Katama King
   

   

NEJKRÁSNĚJŠÍ PÁR

 

 
  1. místo – Amber Grand Star Qwandoya Ashari Pearl for Qwandoya – Hana Pánková
  2. místo – Berny od řeky Novohradky A´Tara Star Fox Grape - Ing. Stanislava Pšeničková
  3. místo – Assima Z Újezda nad lesy Kifahari Kuzaa Eros Dahabu - Martina Švejdová
   

 

NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ STANICE

 

 
  1. místo – Qwandoya
  2. místo – Jeny´s Zakimi
  3. místo - Anunnaki
  4. místo – Katama King
 

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ HLAVA PES

 

 
  1. místo – Azizi Nille Kwanyoni – Lucie Šimková
  2. místo – Baako Amani Jeny´s Zakimi – Dominika Hojdová
  3. místo – Adam Abeo Magmabona – Jiroudkovi Lukáš Alena
  4. místo – Acheron Joramo – Ing. Dana Altrichterová
 

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ HLAVA FENA

 

 
  1. místo – A´Kenya Jayne of Silamja – MVDr. Jan Vácha Ing. Silvie Vácha
  2. místo - Ashari Pearl for Qwandoya – Hana Pánková
  3. místo – Quincy Agatha Z Lukovského dvora – Kristýna Hávová
  4. místo – Dream of Glory Helya Ridge – Denisa Milošová
 
 

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ RIDGE

 

 
  1. místo – Diego El Primo By Luanda – Michaela Reitschmiedová
  2. místo – Dini Africké Slunce – Robert Vukelic
  3. místo – Act Of God Jess-La Ridge – Jan Homoláč
  4. místo – Collin Slunce Zambezi – Iveta Pavlišová
   

   

NEJLEPŠÍ POHYB

 

 
  1. místo – Amber Grand Star Qwandoya – Hana Pánková
  2. místo - A´Lucas Star Fox Grape – MUDr. Drahomíra Konečná
  3. místo - Ashari Pearl for Qwandoya – Hana Pánková
  4. místo – Dini Africké Slunce – Robert Vukelic