Klubová výstava Luková 24.9.2011

rozhodčí: Jaroslav Matyáš (SK)

KRUH I. – Ing.  Iva ČERNOHUBOVÁ

 

 

TINY BABY – PSI  ***  TINY BABY – DOG

 

 

VN1, BIS TINY BABY - A´LUCAS STAR FOX GRAPE

O: Abayomi Mashanga , M: Tarujen Stacey, Ch: Zoubek Petr, M: Konečná Drahomíra, MUDr.

 

VN2 - AFSI KHOF STAR FOX GRAPE

O: Abayomi Mashanga, M: Tarujen Stacey, Ch: Zoubek Petr, M: Linhartová Kateřina

 

VN3 - BE ONE´S BOY BY ENZO ANIMA ANIMAL

O: Awesome Enzo by Luanda,  M: CZ Catherine z Masnerova, Ch: Vlčková Anna, M: Sloupenská Alena

 

VN4 - BE LION-HEARTED HERO ANIMA ANIMAL

O: Awesome Enzo by Luanda, M: CZ Catherine z Masnerova, Ch: Vlčková Anna,  M: Roupcová Alexandra

 

N - BE DRIVE FOR LIFE ANIMA ANIMAL

O: Awesome Enzo by Luanda, M: CZ Catherine z Masnerova, Ch: Vlčková Anna, M: Volfová Klára Vlčková Anna

 

N - BE GOLDEN SECRET BY ANIMA ANIMAL

O: Awesome Enzo by Luanda, M: CZ Catherine z Masnerova, Ch. M.: Vlčková Anna

 

N - DI´ AURIS FIRSTAR AFRICKÁ ZÁŘE

O: Caprivi Ticket To Ride, M: Kianga Al Kham-Sa, Ch: Linková Vlasta, MVDr., M: Linková Lucie

 

 

TŘÍDA  ŠTĚŇAT – PSI  ***  BABY  CLASS – DOG

 

VN1 - RHON Z LUKOVSKÉHO DVORA

O: Cynamon Cieply Dom ,  M: Lilly z Lukovského dvora, Ch: Kotěra Petr, Ing.,  M: Poslušná Jarmila

 

VN2 - ARMANI Z KOTAŘE

O: Frank Bohemia Gold, M: Anga of Ubombo, Ch: Volný Tomáš, M: Sklenář Petr, Ing.

 

VN3 - BRUNO RUSTY MAGIC

O: Art Leonardo Helya Ridge ,M: Allegra Rusty Magic, Ch: Urbánková Helena,  M: Jurdovi Roman Jitka

 

N4 - BADU AZIZI MOZAMBIQUE STAR

O: Shangani Bamuthi Rai, M: Bahati Slunce Zambezi, Ch. M.: Tomášková Lucie

 

N -AZIZI NILLE KWANYONI

O: Abuya-Balou v.h.Maasjesfles,  M: Carrie Ann z Valdštejnských lip, Ch: Netušilová Danuše,  M: Šimkovi Jana a Lucie  

 

N - BONGO RUSTY MAGIC

O: Art Leonardo Helya Ridge, M: Allegra Rusty Magic, Ch: Urbánková Helena,M: Novotná Kateřina

 

Neposouzen - REBEL Z LUKOVSKÉHO DVORA

O: Cynamon Cieply Dom, M: Lilly z Lukovského dvora, Ch: Kotěra Petr, Ing., M: Tycová Kateřina, Ing.

 

 

TŘÍDA  DOROSTU - PSI  ***  PUPPY  CLASS - DOG

 

VN1 - C´HIGANI AKILI JENY´S ZAKIMI

O: Karoskloof Gizan Buka , M: Atyia Noni Jeny´s Zakimi, Ch: Malenovská Jana, M: Hojdová Dominika

 

VN2 - DIUS CASSIUS BY LUANDA

O: Thornberry Akala, M: Hillvalley´s Angel for Luanda, Ch: Krchňavá Milada,M: Pádivá Alexandra

 

VN3 - DIEGO EL PRIMO BY LUANDA

O: Thornberry Akala, M: Hillvalley´s Angel for Luanda, Ch: Krchňavá Milada,  M: Reitschmiedová Michaela

 

N4 - ARNIE POKLAD Z AFRIKY

O: Frank Bohemia Gold, M: Erisha Bazzi Libami, Ch. M.: Szabová Martina  

 

N - BADAWI MASSAI JORAMO

O: Sorbonne, M: Moira Katama King,Ch: Švestka Josef, M: Ficenec Lucie

 

 

TINY BABY – FENY  ***  TINY BABY – BITCH

 

VN1 - A´TARA STAR FOX GRAPE

O: Abayomi Mashanga , M: Tarujen Stacey, Ch: Zoubek Pet, M: Pšeničková Stanislava, Ing.

 

VN2 - A´TRACEY STAR FOX GRAPE

O: Abayomi Mashanga,  M: Tarujen Stacey, Ch: Zoubek Petr, M: Čermáková Lucie

 

VN3 - BE UNIQUE ANGEL BY ANIMA ANIMAL

O: Awesome Enzo by Luanda,  M: CZ Catherine z Masnerova, Ch: Vlčková Anna, M: Holoubková Jana   

 

VN4 - RANĚŽKA KATAMA KING

O: Sorbonne, M: Julia Katama King, Ch. M.: Krajčovičová Ruďka 

 

VN - AMY STAR FOX GRAPE

O: Abayomi Mashanga, M: Tarujen Stacey, Ch: Zoubek Petr, M: Sedláček Jiří

 

VN - AZRA SAHIRABI

O: Abayomi Mashanga, M: Ya-ba-ra Arwen, Ch: Šidlová Gabriela, M: Belanová Jana, Ing.

 

VN - BE AMAZING KEIRA BY ANIMA ANIMAL

O: Awesome Enzo by Luanda,  M: CZ Catherine z Masnerova, Ch. M.: Vlčková Anna

 

VN - BE RED-HOT LADY ANIMA ANIMAL

O: Awesome Enzo by Luanda, M: CZ Catherine z Masnerova, Ch: Vlčková Anna, M: Kvěšková Renata   

 

 

TŘÍDA  ŠTĚŇAT – FENY  ***  BABY  CLASS - BITCH

 

VN1, BIS BABY - ROSIE Z LUKOVSKÉHO DVORA

O: Cynamon Cieply Dom, M: Lilly z Lukovského dvora, Ch. M.: Kotěra Petr, Ing.

 

VN2 - RONA Z LUKOVSKÉHO DVORA

O: Cynamon Cieply Dom, M: Lilly z Lukovského dvora, Ch: Kotěra Petr, Ing.M: Poslušná Jarmila

 

VN3 - BHEKISISA MOZAMBIQUE STAR

O: Shangani Bamuthi Rai, M: Bahati Slunce Zambezi, Ch. M.: Tomášková Lucie

 

VN4 - AFFRA Z KOTAŘE

O: Frank Bohemia Gold, M: Anga of Ubombo, Ch: Volný Tomáš, M: Škarková Šárka

 

VN - ANDRE Z KOTAŘE

O: Frank Bohemia Gold, M: Anga of Ubombo, Ch. M.: Volný Tomáš

 

VN - BRITA Z ČECHOVÝCH SADŮ

O: Aramis Africký květ, M: Adira z Malého Dubičného, Ch: Pokorný Milan, M: Bezpalcová Daniela

 

VN - REA Z LUKOVSKÉHO DVORA

O: Cynamon Cieply Dom, M: Lilly z Lukovského dvora, Ch. M.: Kotěra Petr, Ing.     

 

N - BASTET RUSTY MAGIC

O: Art Leonardo Helya Ridge,  M: Allegra Rusty Magic, Ch. M.: Urbánková Helena

 

N - JAGA DARMA

O: Lynnard Harmakhis Wisdom,M: Heder Darma, Ch. M.: Dlouhá Dagmar

 

 

TŘÍDA  DOROSTU - FENY  ***  PUPPY  CLASS - BITCH

 

VN1, BIS DOROST - C´CHINARA BAHATI JENY´S ZAKIMI

O: Karoskloof Gizan Buka, M: Atyia Noni Jeny´s Zakimi, Ch: Malenovská Jana, M: Trojanová Žaneta

 

VN2 - DREAMED YMAN BY LUANDA

O: Thornberry Akala, M: Hillvalley´s Angel for Luanda, Ch. M.: Krchňavá Milada

 

VN3 - C´HIBALE ANAYA JENY´S ZAKIMI

O: Karoskloof Gizan Buka, M: Atyia Noni Jeny´s Zakimi, Ch: Malenovská Jana, M: Soukupová Markéta

 

VN4 - BABOO BERLLYN MAGMABONA

O: Enyeto-Thabo von der Burg Litermont, M: Aliss Brassila Zulaykha, Ch. M.: Dufková Eva      

 

VN - BIGI SHANGE JORAMO

O: Sorbonne ,M: Moira Katama King, Ch: Švestka Josef, M: Kocourková Petra, Bc.

 

VN - GRAND ARTEMIS HELYA RIDGE

O: Ozrhode Australian Idol, M: Connie z Tikovického vrškuCh: Helešicová Jana, M: Vaculíková Martina

 

N - AMIKA POKLAD Z AFRIKY

O: Frank Bohemia Gold, M: Erisha Bazzi Libami, Ch: Szabová Martina, M: Chříbková Ivona

 

N - ARLETA POKLAD Z AFRIKY

O: Frank Bohemia Gold, M: Erisha Bazzi Libami, Ch: Szabová Martina, M: Golombová Petra

 

 

KRUH II. – Ing.  Jaroslav MATYÁŠ   

 

TŘÍDA  VETERÁNŮ - PSI  ***  VETERANEN  CLASS - DOG

 

V1, BIS VETERÁN, BOB - HASANI OF KA-UL-LI´S RIDGES

O: Bango Leoridge, M: Emba of Ka-Ul-Li´s Ridges, Ch: Lichtenauer Ulrike,  M: Konečná Drahomíra, MUDr.

 

V2 - HAGEN Z LUKOVSKÉHO DVORA

O: Adam z Bledého údolí, M: Airin Turanka, Ch. M.: Kotěra Petr, Ing.

 

 

TŘÍDA  ČESTNÁ - PSI  ***  HONORARY  CLASS – DOG

 

V1 - HUCKLEBERRY Z ÚDOLÍ ROŽNOVA

O: African Red Stone Arnold, M: Betty z Údolí RožnovaCh: Blinka Břetislav, M: Myslivec Pavel, Ing.

 

 

TŘÍDA  VÍTĚZŮ - PSI  ***  CHAMPION  CLASS - DOG

 

V1, CAC - ANTHONY JOE BAWEAN´S HOPE

O: African Bhanu Zulu Hillvalley´s,  M: Bawean od Kovářovské hůrkyCh: Huboňová Kateřina, M: Prejzková Michaela

 

V2, res.CAC - BAAKO AMANI JENY´S ZAKIMI

O: Fana Zulu Elron, M: Kim SatanelaCh: Malenovská Jana , M: Hojdová Dominika

 

V3 - DINI AFRICKÉ SLUNCE

O: Dent du Géant Fontanesia, M: Eshe od KřemenceCh: Brabec Josef, M: Vukelic Robert

 

V4 - ANAEL LENNOX KE-FA-RI´S

O: Ihlobo of Ka-Ul-Li´s Ridges, M: Bria Krásny Ridge, Ch: Fabo Štefan,  M: Pádivá Alexandra

 

V - AWESOME ENZO BY LUANDA

O: Emoyeni´s Grand Zuberi, M: Hillvalley´s Angel for LuandaCh: Krchňavá Milada, M: Kozicová Ivana

 

V - BERNY OD ŘEKY NOVOHRADKY

O: Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges, M: Carrie z Koryčanských skalCh: Tichá Markéta, M: Pšeničková Stanislava, Ing.

 

 

TŘÍDA  MLADÝCH - PSI  ***  YOUTH  CLASS – DOG

 

V1, CAJC, BIS JUNIOR - HARMAKHIS WISDOM QUENTIN

O: Pronkberg Makari, M: Harmakhis Wisdom LeebaCh: Venturelli Sara ,M: Nacházelová Barbora

 

V2 - CHORCHE OD KOVÁŘOVSKÉ HŮRKY

O: Bandit Anunnaki,M: Ja-lisa Al Kham-sa, Ch: Háchová Marie, M: Kuchta Martin, Bc.

 

VD3 - BUCKINGHAM ANOTHER DREAM

O: Lihuntra Amabhele, M: Hillery SarangaCh: Brožíková Monika, M:Čermáková Lucie

 

 

MEZIŤŘÍDA - PSI  ***  INTERMEDIATE  CLASS – DOG

 

V1, CAC, NEJKRÁSNĚJŠÍ PES - TAARIQ GLENAHOLM

O: Amashutu Force B With You, M: Glenaholm JemahCh: Venter J Susan,  M: Kovářová Jana

 

V2, res.CAC - ERA CHRISTIAN HELYA RIDGE

O: Kuzonga´s Aurelijus, M: Art Loren Helya Ridge, Ch: Helešicová Jana,  M: Andrysová Markéta Helešicová Jana

 

V3 - ALERO SILESIAN HARTA

O: Bruno Wadaru´s Kid, M: Abeba Chiwitsi IngweCh: Hofferková Irena, Ing., M: Foldyna Vladimír

 

V4 - BOMANI IRSANIA

O: Bukuru of Sambesi Waters, M: Art Monroe Helya Ridge, Ch: Valentová Dana,M: Ryšavá Marta

 

V - QUAX Z LUKOVSKÉHO DVORA

O: Myöllnir Kyala, M: Lilly z Lukovského dvora, Ch. M.: Kotěra Petr, Ing.

 

 

TŘÍDA  OTEVŘENÁ - PSI  ***  OPEN  CLASS – DOG

 

V1, CAC - AIDEN JIM BAWEAN´S HOPE

O:African Bhanu Zulu Hillvalley´s, M:Bawean od Kovář. hůrky, Ch: Huboňová Kateřina, M: Raimonda Raižyte-Mikulskiene
 

V 2, res.CAC - GARRI OD KOVÁŘOVSKÉ HŮRKY

O: C´Hioke Yankee Slunce živ.,M: Aschinte z Adarova dvora,Ch:Háchová Marie,  M: Matějíček Stanislav,Rajdlová Tereza

 

V3 - A´HIL MOZAMBIQUE STAR

O: Mkai, M: Bahati Slunce ZambeziCh: Tomášková Lucie, M: Slavíková Marie

 

V4 - BADAWI RADEKOVA

O: Al Capone Rusty Magic, M: Daisy z Tikovického vršku, Ch: Řádek Zdeněk, M: Jurdovi Roman Jitka

 

V - FRAM BOHEMIA GOLD

O: Amali Ranua, M: Enji Bohemia GoldCh: Vaculová Bronislava, M: Entrová Grochalová Libuše, Mgr.

 

V - FRANK BOHEMIA GOLD

O: Amali Ranua, M: Enji Bohemia Gold, Ch: Vaculová Bronislava, M: Škarková Šárka

 

VD - ASCOOBY-RIDGE TAJEMSTVÍ POUŠTĚ

O: Keonrunako, M: Anita Demuto ranch, Ch. M.: Lehká Alena

 

VD - BADY OD ŘEKY NOVOHRADKY

O: Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges, M: Carrie z Koryčanských skal, Ch: Tichá Markéta, M: Chot Filip

 

VD - DANTHEO ABUTAMBU Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP

O: Abutambu Aziz de Kiungwana, M: Barbara z Valdštejnských lip, Ch: Nováková Markéta,M: Marečková Dana

 

VD - HARM Z TIKOVICKÉHO VRŠKU

O: Mkai,M: Ami z Tikovického vršku, Ch: Humlíčková Eva, M: Beneš Petr, Bc.

 

D - AKIM Z OSADY TARANKA

O: A Ray of Light Nyathi, M: Cora z Údolí Kocáby, Ch: Kobrle František,  M: Dvořáková Nicolette Mayer Jiří    

 

 

TŘÍDA  VETERÁNŮ – FENY  ***  VETERANEN  CLASS - BITCH

 

V1 - FABIEN ZE SULICKÉ TVRZE

O: Lord David Ropotamo, M: Ela Maria ze Sulické tvrze, Ch: Janická Stanislava, M: Urbánková Helena

 

V2 - BASILISSA FONTANESIA

O: Cleo ze Sulické tvrze,  M: Chase Moravia Zaurak, Ch: Zachariášová Hana , M: Čechová Dagmar

 

V3 - HAAJA Z LUKOVSKÉHO DVORA

O: Adam z Bledého údolí, M: Airin Turanka, Ch. M.: Kotěra Petr, Ing.

 

 

TŘÍDA  ČESTNÁ - FENY  ***  HONORARY  CLASS – BITCH

 

V1 - BEIRA FABAYO AFRICAN DREAM

O: Ascot Alta Mirano ,M: Beira Sofala Sedmý vršek, Ch: Kajánková Vladimíra, M: Dadák František

 

 

TŘÍDA  VÍTĚZŮ – FENY  ***  CHAMPION  CLASS – BITCH

 

V1, CAC, NEJKRÁSNĚJŠÍ FENA - A´KENYA JAYNE OF SILAMJA

O: Ascot Alta Mirano, M: Ambra z RoudnickaCh: Vácha Silvie, Ing., M: Váchovi Jan, MVDr. Silvie, Ing.

 

V2, res.CAC - ALEXIS FEMME FATALE LUANDA

O: Emoyeni´s Grand Zuberi, M: Hillvalley´s Angel for Luanda, Ch. M.: Krchňavá Milada 

 

 

TŘÍDA  MLADÝCH – FENY  ***  YOUTH  CLASS – BITCH

 

V1, CAJC - BLISS DEIRA BORANA

O: Ich. Stënanga Great G´S Chili,M: Cherrli z Oklikova, Ch. M.: Ehrenberger Vít  

 

V2 - ALIANA MUNATSEREI

O: Kangelani´s Gentle Thanzi By Clay, M: Beira Fabayo African Dream, Ch. M.: Dadák František

 

V3 - EGERIA HAPPY ANGEL WANDELLMERE

O: African Akono Farmers Guardian,  M: Basillisa Fontanesia, Ch. M.: Čechová Dagmar

 

V4 - HARMONY JESSY LIBAMI

O: Keonrunako,M: Caccenka Maka-Boma, Ch: Kynclová Dagmar,M: Krobotová Kateřina, Bc.

 

V - AMIRAH CATHY IBIŠKOVÝ KVĚT

O: Dent Du Geant Fontanesia,  M: Cathy Ann z Valdštejnských lip, Ch: Hojsáková Sylva, M: Judasová Kristýna

 

V - BEATRICE RED SAMARHON

O: Akello Banjoko Ra-Lis,M: Chelsea z Oklikova, Ch: Sazima Jan, Bc., M: Šikula Oldřich

 

V - FLORAINIE ANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP

O: Copyright Reserved Nyathi, M: Ann z Valdštejnských lip, Ch: Nováková Markéta,M: Vosáhlová Eva

 

 

MEZITŘÍDA – FENY  *** INTERMEDIATE  CLASS - BITCH

 

V1, CAC - QUAZULU Z LUKOVSKÉHO DVORA

O: Myöllnir Kyala,M: Lilly z Lukovského dvora, Ch. M.: Kotěra Petr, Ing.

 

V2, res.CAC - ASHARI PEARL FOR OWANDOYA

O: Heshima Ya Kimba Grand Aquarius M: Bayo Kabo Slunce Zambezi, Ch. M.: Pánková Hana

 

V3 - CSABA Z VYSOKÉ PECE

O: Fumo Karama Slunce živ., M: Bronte Winsome Lobkovice, Ch: Fučíková Zuzana, M: Matějíček Rajdlová Tereza

 

V4 - QUINCY AGATHA Z LUKOVSKÉHO DVORA

O: Myöllnir Kyala, M: Lilly z Lukovského dvora, Ch: Kotěra Petr, Ing., M: Hávová Kristýna

 

V - BUNIYI RIVENI

O: Lihuntra Amabhele, M: Brita ze Sedmpanské farmy, Ch: Bukovanská Veronika,M: Mikeska Petr

 

V - CHELSEA Z TIKOVICKÉHO VRŠKU

O: Al Capone Rusty Magic, M: Ami z Tikovického vršku,Ch: Humlíčková Eva, M: Mareš Karel

 

V - PATONY KATAMA KING

O: Lihuntra Amabhele,M: Julia Katama King, Ch: Krajčovičová Ruďka, M: Kněbortová Petra

 

VD - ANABELL CATHY IBIŠKOVÝ KVĚT

O: Dent Du Geant Fontanesia, M: Cathy Ann z Valdštejnských lip, Ch. M.: Hojsáková Sylva

 

VD - IMAGE DARMA

O: Baneh Sangiraa Bellanghari,M: Heder Darma, Ch: Dlouhá Dagmar,  M: Střelecká Barbara Marie

 

VD - TUSANI JOLLY JOELIN

O: African Bhanu Zulu Hillvalley´s, M: Macumazahn Tusani Pearl, Ch: Tušanová Monika, M: Filipejová Zita

 

 

TŘÍDA  OTEVŘENÁ – FENY  ***  OPEN  CLASS – BITCH

 

V1, CAC - ANNE MELLORY MAGMABONA

O: Rachral Abayomi Hintza, M: Aliss Brassila Zulaykha, Ch: Dufková Eva, M: Patková Miroslava Dufková Eva    

 

V2, res.CAC - AISHA MOZAMBIQUE STAR

O: Mkai,M: Bahati Slunce Zambezi, Ch: Tomášková Lucie, M: Bažantová Kamila

 

V3 - BAHYIA ZUBAYDA

O: Musafah, M: Aida ze Sítin, Ch: Kloudová Dagmar, Ing., M: Kozlerovi Lenka Jiří

 

V4 - ALANIS WILD TRIUMPH LUANDA

O: Emoyeni´s Grand Zuberi, M: Hillvalley´s Angel for Luanda, Ch: Krchňavá Milada, M: Brožovi Robert Veronika  

 

V - AFRICAN ELZA BAWEAN´S HOPE

O: African Bhanu Zulu Hillvalley´s, M: Bawean od Kovářovské hůrky, Ch. M.: Huboňová Kateřina  

 

V - ARTEMIS WANDELLMERE

O: Glenaholm Makatso, M: Basillisa Fontanesia, Ch. M.: Čechová Dagmar

 

V - ASHARI Z OSADY TARANKA

O: A Ray of Light Nyathi, M: Cora z Údolí Kocáby, Ch: Kobrle František,M: Klečková Hana

 

V - CORA ANBAR SHUMBA

O: Asani Essence of Haika, M: Lady Cher, Ch: Kohoutek Miroslav, JUDr., M: Kordová Jitka

 

V - CZ CATHERINE Z MASNEROVA

O: Ascot Alta Mirano, M: Assisi z Masnerova, Ch: Masnerová Zdeňka, Mgr., M: Vlčková Anna

 

V - MOIRA KATAMA KING

O: Glenaholm Makatso, M: Julia Katama King, Ch: Krajčovičová Ruďka, M: Švestková Radka

 

V - ODIE KATAMA KING

O: Cartouche Chinua-Rey, M: Larix Katama King, Ch: Krajčovičová Ruďka, M: Zapletalová Renata, Ing.

 

VD - A´ERITREA COFFEE OF SILAMJA

O: Ascot Alta Mirano,M: Ambra z Roudnicka, Ch: Vácha Silvie, Ing. ,M: Hlávková Jitka

 

VD - A´MELILLA SUNNY OF SILAMJA

O: Ascot Alta Mirano,  M: Ambra z Roudnicka, Ch: Vácha Silvie, Ing., M: Maderských Lukáš a Vendula Vácha Silvie, Ing.
 

VD - AMADI JOY BORANA

O: Keonrunako, M: Cherrli z OklikovaCh: Ehrenberger Vít,M: Šikl David

 

VD - ARIANA DEMUTO RANCH

O: Inyanga of Ka-Ul-Li´s Ridges, M: Anabel Alta Mirano, Ch: Demuth Robert,M: Filip Rostislav

 

VD -  ASHA LIFE BORANA

O: Keonrunako,M: Cherrli z Oklikova, Ch: Ehrenberger Vít, M: Bezpalec Jaroslav

 

VD - BONNIE Z VINICKÉ HÁJENKY

O: Sorbonne,M: Aerin z Vinické hájenky, Ch: Machata Petr, M: Chlupáčová Michaela

 

VD - CHLOE Z KORYČANSKÝCH SKAL

O: Bentley Maka-Boma, M: Cattlien z Koryčanských ska, Ch: Jistebnická Jitka, M: Schubertová Monika, Ing.l

 

VD - QUEEN TIBATI AL KHAM-SA

O: Lihuntra Ndiza, M: Kianga Al Kham-Sa, Ch. M.: Puklová Jarmila  

 

 

TŘÍDA  PRACOVNÍ – FENY  ***  WORKING  CLASS – BITCH

 

V1, CAC -  ALLEGRA RUSTY MAGIC

O: Mkai, M: Fabien ze Sulické tvrze, Ch. M.: Urbánková Helena 

 

V2, res.CAC - AMBRA Z ROUDNICKA

O: Delel Rodyry,  M: Adra z Údolí Rožnova, Ch: Kolonová Markéta,M: Váchovi Jan, MVDr. Silvie, Ing.

 

V3 - HEDER DARMA

O: Glenaholm Makatso, M: Evelyn Darma, Ch. M.: Dlouhá Dagmar

 

 

Výsledky soutěží:

 

DÍTĚ A PES

 

 

1.        místo – Eliška Tichá C´Chinara Bahati Jeny´s Zakimi

2.        místo – Lucie Čechová Egeria Happy Angel Wandellmere

3.        místo – Erika Škarková Afra z Kotaře

4.        místo – Tereza Chlupáčová Bonnie z Vinické hájenky

5.        místo – Natálka Maderská A´Kenya Jayne of Silamja

 

 

JUNIORHANDLING

 

 

1.        místo – Aneta Ehrenbergerová Bliss Deira Borana

2.        místo – Tobiáš Tyc Rebel z Lukovského dvora

3.        místo – David Žák Odie Katama King

4.        místo – Lukáš Kuchta – Chorche od Kovářovské hůrky

   

   

NEJKRÁSNĚJŠÍ PÁR

 

 

1.        místo – Diego el Primo by Luanda a Dreamed Yman by Luanda– Milada Krchňavá

2.        místo – Rhon a Rona z Lukovského dvora – Jarmila Poslušná

   

 

NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ STANICE

 

 

1.        místo – Z Lukovského dvora – Ing. Petr Kotěra

2.        místo – Luanda – Milada Krchňavá

 

 

NEJLEPŠÍ PLEMENÍK

 

 

1.        místo – Frank Bohemia Gold – Šárka Škarková

 

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ HLAVA PES

 

 

1.        místo – Berny od řeky Novohradky – Stanislava Pšeničková

2.        místo – Aiden Jim Bawean´s Hope - Raimonda Raižyte-Mikulskiene

3.        místo – Buckingham Another Dream – Lucie Čermáková

4.        místo – Chorche od Kovářovské hůrky – Martin Kuchta

 

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ HLAVA FENA

 
 

1.        místo – A´Kenya Jayne of Silamja – Ing. Silvie Vácha

2.        místo – C´Chinara Bahati Jeny´s Zakimi – Žaneta Trojanová

3.        místo – Rosie z Lukovského dvora – Ing. Petr Kotěra

4.        místo – Egeria Happy Angel Wandellmere – Dagmar Čechová

 
 

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ RIDGE

 
 

1.        místo –  Aiden Jim Bawean´s Hope - Raimonda Raižyte-Mikulskiene

2.        místo – Dreamed Yman by Luanda – Milada Krchňavá

3.        místo – C´Chinara Bahati Jeny´s Zakimi – Žaneta Trojanová

4.        místo – Arnie Poklad z Afriky – Martina Szabová

   

   

NEJLEPŠÍ POHYB

 
 

1.        místo - Aiden Jim Bawean´s Hope - Raimonda Raižyte-Mikulskiene

2.        místo - Quazulu z Lukovského dvora – Ing. Petr Kotěra

3.        místo – Rhon z Lukovského dvora – Jarmila Poslušná

4.        místo – Chorche od Kovářovské hůrky – Martin Kuchta