Dne 18.9.2010 proběhla další Klubová výstava ! Gratulujeme všem vítězům!
Děkujeme sponzorům i organizátorům!
 

  
 BOB, NEJKRÁSNĚJŠÍ PES - Baako Amani Jeny´s Zakimi

 


NEJKRÁSNĚJŠÍ FENA – Divine Anunnaki

 
KRUH I. – Lenka FRNČOVÁ 

TINY BABY – PSI  ***  TINY BABY – DOG

VN1 – BADINER RED SAMARHON
O: Akello Banjoko Ra-Lis, M: Chelsea z Oklikova
Ch: Sazima Jan, Bc., M: Rechtenberg Jan, Ing. 

VN2-ASTONISHING SUNLIGHT AFRICAN LEGACY
O: Ridgeback´s Hiari Abayomi, M:  Aika Anbar Shumba
Ch. M.: Majerová Ingrid, Mgr.

VN3-BENJI SVIT AFRIKY
O: Fahari Ranua, M: Dardara Ranua
Ch: Nevoralová Věra, M: Šedrlová Jaroslava
 

TŘÍDA  ŠTĚŇAT – PSI  ***  BABY  CLASS – DOG

VN1, BIS BABY- QUAX Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Myöllnir Kyala,  M: Lilly z Lukovského dvora
Ch. M.: Kotěra Petr, Ing.       

N2-APOLLO JUPITER´S SHADOW
O: Al Capone Rusty Magic, M: Arma z Václavovického údolí
Ch. M.: Vysloužil Robert
 

TŘÍDA  DOROSTU – PSI  ***  PUPPY  CLASS – DOG

VN1 – EXCALIBUR ANUNNAKI
O: Mashanga Abayomi, M: Cachette Anunnaki
Ch: Štusáková Šárka, M: Klimešová Lea  

VN2-DYKUMOS DEIVES ODAKOTA DECAIRO
O: Paradigm Aariel´s Undisputed, M: Votre Amour Auksinis Feniksas
Ch: Asta Mc Cormick, M: Kozová Barbora Havlanová Lenka

  VN3-CHARLIE Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Al Capone Rusty Magic, M: Ami z Tikovického vršku
Ch: Humlíčková Eva, M: Vráblík Bohumil  

VN4-ECAILLE ANUNNAKI
O: Mashanga Abayomi, M: Cachette Anunnaki
Ch: Štusáková Šárka, M: Nosková Zdislava
 

TINY BABY – FENY  ***  TINY BABY – BITCH


VN1, BIS TINY BABY-ALIANA MUNATSEREI
O: Kangelani´s Gentle Thanzi by Clay,  M: Beira Fabayo African Dream
Ch: Dadák František, M: Dadák František Dadák Michal

VN2-BREA SVIT AFRIKY
O: Fahari Ranua,  M: Dardara Ranua
Ch. M.: Nevoralová Věra     

VN3-BEATRICE RED SAMARHON
O: Akello Banjoko Ra-Lis, M: Chelsea z Oklikova
Ch: Sazima Jan, Bc., M: Šikula Oldřich   

VN4 -ASTONISHING FLARE BY AFRICAN LEGACY
O: Ridgeback´s Hiari Abayomi, M: Aika Anbar Shumba
Ch. M.: Majerová Ingrid, Mgr.  
 

TŘÍDA  ŠTĚŇAT – FENY  ***  BABY  CLASS – BITCH

VN1-QUAZULU Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Myöllnir Kyala, M:  Lilly z Lukovského dvora
Ch. M.: Kotěra Petr, Ing.

VN2-AZIZA CATHY IBIŠKOVÝ KVĚT
O: Dent Du Geant Fontanesia, M: Cathy Ann z Valdštejnských lip
Ch: Hojsáková Sylva, M: Pavlíková Jitka, MUDr.

VN3-AZALEE PRO FORTUNA
O: Assim od Řeky Novohradky,  M: Ridgeback´s Hiari A´Cora
Ch. M.: Kopčíková Miroslava

VN4-FLORAINIE ANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Copyright Reserved Nyathi, M: Ann z Valdštejnských lip
Ch: Nováková Markéta, M: Vosáhlová Eva  

VN-AMIRAH CATHY IBIŠKOVÝ KVĚT
O: Dent Du Geant Fontanesia, M: Cathy Ann z Valdštejnských lip
Ch: Hojsáková Sylva, M: Judasová Kristýna 

VN-ANABELL CATHY IBIŠKOVÝ KVĚT
O: Dent Du Geant Fontanesia,  M: Cathy Ann z Valdštejnských lip
Ch. M.: Hojsáková Sylva
 

TŘÍDA  DOROSTU – FENY  ***  PUPPY  CLASS – BITCH


VN1, BIS DOROST-ASHARI PEARL FOR OWANDOYA
O: Heshima Ya Kimba Grand Aquarius,  M: Bayo Kabo Slunce Zambezi
Ch. M.: Pánková Hana

VN2-ESTELLE ANUNNAKI
O: Mashanga Abayomi, M: Cachette Anunnaki
Ch: Štusáková Šárka,  M: Štusáková Šárka Lazárková Zdena

VN3-SHABA AL KHAM-SA
O: Lihuntra Ndiza, M: Faizah Al KamSa
Ch: Puklová Jarmila, M: Bravencovi Petr Šárka

VN4-CHELSEA Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Al Capone Rusty Magic, M: Ami z Tikovického vršku
Ch: Humlíčková Eva , M: Mareš Karel

VN-ELLISON ANUNNAKI
O: Mashanga Abayomi, M: Cachette Anunnaki
Ch: Štusáková Šárka, M: Dubská Dana

N-CHANTAL Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Al Capone Rusty Magic, M: Ami z Tikovického vršku
Ch. M.: Humlíčková Eva         

N-CHARLOTTE THABO Z TIKOVICKÉHO VRŠKU
O: Al Capone Rusty Magic, M: Ami z Tikovického vršku
Ch: Humlíčková Eva, M: Trávníček Lukáš


KRUH II. – Libuše UBROVÁ

TŘÍDA  ČESTNÁ – PSI   ***  HONORARY  CLASS – DOG

V1-CH. AKOSUA BANTU JENY´S ZAKIMI
O: Ich. A´Dayiman Slunce života, M: Kim Satanela
Ch: Malenovská Jana, M: Rákosníková Petra

V2-CH. HUCKLEBERRY Z ÚDOLÍ ROŽNOVA
O: African Red Stone Arnold, M: Betty z Údolí Rožnova
Ch: Blinka Břetislav, M: Myslivec Pavel, Ing.


TŘÍDA  VETERÁNŮ – PSI  ***  VETERANEN  CLASS – DOG


V1, BIS VETERÁN-HAGEN Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Adam z Bledého údolí, M: Airin Turanka
Ch. M.: Kotěra Petr, Ing.


TŘÍDA  VÍTĚZŮ – PSI  ***  CHAMPION  CLASS – DOG

V1 CAC-ADARGO ZULAYKA
O: Musafah Leoridge, M: Ella Saranga
Ch: Matyášová Kamila, M: Havlanová Lenka


V2 res.CAC-BERNY OD ŘEKY NOVOHRADKY
O: Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges, M: Carrie z Koryčanských skal
Ch: Tichá Markéta, M: Pšeničková Stanislava Ing.


V3-CORGAN JACKELL ANUNNAKI
O: Stenänga Great G´S Chili, M:  Bhubezi Anunnaki
Ch: Štusáková Šárka,  M: Gebrová Alena

V4-FARID SIMBA SLUNCE ŽIVOTA
O: Akili,  M: C´Haniya Nayla Slunce života
Ch: Klápová Iveta, M: Žárská Michaela
 

TŘÍDA  MLADÝCH – PSI  ***  YOUTH  CLASS – DOG

V1 CAJC, BIS JUNIOR-A´HIL MOZAMBIQUE STAR  
O: Mkai, M: Bahati Slunce Zambezi
Ch. M.: Tomášková Lucie 

V2-DREAM OF NIGHT HELYA RIDGE  
O: Aresvuma Vividjo Makini of Madzinza, M: Tusani Ani Pink Lady
Ch: Helešicová Jana, M: Fučíková Zuzana  

V3-BOET RADEKOVA  
O: Al Capone Rusty Magic, M: Daisy z Tikovického vršku  
Ch: Řádek Zdeněk, M: Polach Martin, Mgr.

V4-ARGON OD AKÁTOVÉ SKÁLY  
O: Camill Pali Lookout, M: Angie z Chválkovického dvora
Ch: Melecký Zbyněk,  M: Mrázková Marie  

V-ADAM ABEO MAGMABONA
O: Rachral Abayomi Hintza,  M: Aliss Brassila Zulaykha  
Ch: Dufková Eva,  M: Jiroudkovi Alena Lukáš

V-ERA CHRISTIAN HELYA RIDGE  
O: Kuzonga´s Aurelijus, M: Art Loren Helya Ridge
Ch: Helešicová Jana, M: Andrysová Markéta Helešicová Jana

V-GITANO VUMA SLUNCE ŽIVOTA  
O: Murumbis Arrow With Aim By Biscuit,  M: C´Haniya Nayla Slunce života
Ch: Klápová Iveta, M: Kratochvílová Katka Chaloupný Jaroslav  

VD-AARON AJANI LION´S DARK  
O: Ajani Matakima, M: C´Haitali Ann z Valdštejnských lip
Ch: Součková Lucie, M: Ohnoutková Soňa               

VD-AVAR AJANI LION´S DARK
O: Ajani Matakima, M: C´Haitali Ann z Valdštejnských lip
Ch: Součková Lucie, M: Valnoha Jiří
 

MEZIŤŘÍDA – PSI  ***  INTERMEDIATE  CLASS – DOG


V1 CAC-DINI AFRICKÉ SLUNCE
O: Dent du Géant Fontanesia, M: Eshe od Křemence
Ch: Brabec Josef, M: Vukelic Robert  

V2 res.CAC-HARM Z TIKOVICKÉHO VRŠKU  
O: Mkai    Leoridge, M: Ami z Tikovického vršku  
Ch: Humlíčková Eva, M: Beneš Petr, Bc.

V3-FRANK BOHEMIA GOLD
O: Amali Ranua,  M: Enji Bohemia Gold               
Ch: Vaculová Bronislava, M: Škarková Šárka  

V4-EALDWOODE BASHIRI Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP  
O: Masimba Bashiri, M: Ann z Valdštejnských lip
Ch: Nováková Markéta, M: Brablc Luboš

V-CAMAEL SWEET HEART WANDELLMERE
O: Arengo Essence of Haika, M: Basilissa Fontanesia
Ch: Čechová Dagmar, M: Rampochová Markéta

V-FRAM BOHEMIA GOLD
O: Amali Ranua,  M: Enji Bohemia Gold
Ch: Vaculová Bronislava,  M: Grochalová Entrová Libuše 
 

TŘÍDA  OTEVŘENÁ – PSI  ***  OPEN  CLASS – DOG

V1 CAC, NEJKRÁSNĚJŠÍ PES, BOB-BAAKO AMANI JENY´S ZAKIMI
O: Fana Zulu Elron, M: Kim Satanela  
Ch: Malenovská Jana, M: Hojdová Dominika

V2 res.CAC-BAJIMBO OD ŘEKY NOVOHRADKY  
O: Hasani of Ka-Ul-Li´s Ridges, M: Carrie z Koryčanských skal  
Ch: Tichá Markéta, M: Krbec Tomáš  

V3-ANAEL LENNOX KE-FA-RI´S
O: Ihlobo of Ka-Ul-Li´s Ridges, M: Bria Krásny Ridge
Ch: Fabo Štefan, M: Pádivá Alexandra 
 
V4-FAHARI RANUA  
O: A Ray of Light Nyathi, M: Cassia Ranua
Ch: Kramolišová Monika, M: Šedrlová Jaroslava

V-AKELLO BANJOKO RA-LIS
O: Banjoko Ye Japha, M: Jessy z Lukovského dvora
Ch: Šilar Jiří, Ing., M: Zíková Eva, Ing.

V-ART GOYA HELYA RIDGE  
O: Ahali Fani´s Akali, M: Connie z Tikovického vršku
Ch: Helešicová Jana , M: Blažková Lucie

V-BUTCH CHILI RA-LIS
O: Stenänga Great G´S Chili, M: Jessy z Lukovského dvora
Ch: Šilar Jiří, Ing., M: Fryaufová Věra

 V-CAMILL PALI LOOKOUT
O: Bradley Anunnaki, M: Anah Africký lovec
Ch: Končelík Luděk,  M: Adamová Barbora

V-F´USHLY LÖWENSCHWANZ
O:  Hasani of Ka-Ul-Li’s Ridges, M: Aaliyah Slunce Života
Ch: Lakotová Lívia, M:Krejčí Andrea, Mgr.

 

 TŘÍDA  ČESTNÁ – FENY  ***  HONORARY  CLASS – BITCH


V1-BEIRA FABAYO AFRICAN DREAM
O:  Ascot Alta Mirano,  M: Beira Sofala Sedmý vršek
Ch: Kajánková Vladimíra,  M: Dadák František 

V2-AMBRA Z ROUDNICKA
O: Delel Rodyry, M: Adra z Údolí Rožnova
Ch: Kolocová Markéta, M: Váchovi Jan, MVDr. Silvie, Ing.

V3-CH. LILLY Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Akela Nyangwa Mana´s, M: Ch. Haaja z Lukovského dvora
Ch. M.: Kotěra Petr, Ing.

TŘÍDA  VETERÁNŮ – FENY  ***  VETERANEN  CLASS – BITCH

V1-Asarah Wankie
O: Ferox z Africké savany, M: Gina z Africké savany
Ch: Brož Robert, M: Brožovi Robert Veronika


V2-HAAJA Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Adam z Bledého údolí, M: Airin Turanka
Ch. M.: Kotěra Petr, Ing.

V3-ASSA PRETORIA ROSE
O: Simba of Bo Kama, M: Bea Bohemia Gold
Ch: Růžičková Dagmar, M: Bechová Lenka

V4-LADY LEE RHODANA
O: Helderydge Chivi, M: Estella Rhodana
Ch: Poláková Marta, M: Smékalová Petra

V-EVELYN DARMA
O: Atte Rodyry, M: Bady Bohemia Checko
Ch. M.: Dlouhá Dagmar
 

TŘÍDA  VÍTĚZŮ – FENY  ***  CHAMPION  CLASS – BITCH


V1 CAC, NEJKRÁSNĚJŠÍ FENA-DIVINE ANUNNAKI
O: Mankoya´s Great Gambo, M: Bhubezi Anunnaki
Ch. M.: Štusáková Šárka


V2 res.CAC-C´HAITALI ANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Musafah, M: Ann z Valdštejnských lip
Ch: Nováková Markéta, M: Součková Lucie


V3-AIKA ANBAR SHUMBA
O: Ich.Calibre M´Khulu Baas, M: Ch. Lady Cher
Ch: Kohoutek Miroslav, JUDr., M: Kohoutek Jiří, Mgr. Majerová Ingrid, Mgr.


V4-BASILISSA FONTANESIA
O: Cleo ze Sulické tvrze, M: Chase Moravia Zaurak
Ch: Zachariášová Hana, M: Čechová Dagmar
 

TŘÍDA  MLADÝCH – FENY  ***  YOUTH  CLASS – BITCH


V1 CAJC – CSABA Z VYSOKÉ PECE
O: Fumo Karama Slunce života, M: Bronte Winsome Lobkovice
Ch: Fučíková Zuzana, M: Matějíček Stanislav

V2-ALISS ANGEE MAGMABO
O: Rachral Abayomi Hintza, M: Aliss Brassila Zulaykha
Ch: Dufková Eva, M: Hanyšová Ludmila

V3-ANGEL C´HAITALI LION´S DARK
O: Ajani Matakima, M: C´Haitali Ann z Valdštejnských lip
Ch. M.: Součková Lucie

V4-PARIS Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Stenänga Great G´S Chili, M: Haaja z Lukovského dvora
Ch: Kotěra Petr, Ing. , M: Kovářová Patricie

VD-ANWAR MOZAMBIQUE STAR
O: Mkai, M: Bahati Slunce Zambezi
Ch: Tomášková Lucie, M: Horáková Michaela

VD-PATONY KATAMA KING
O: Amabhele Lihuntra, M: Julia Katama King
Ch: Krajčovičová Ruďka,  M: Krajčovičová Ruďka

VD-PEDRIKA KATAMA KING
O: Amabhele Lihuntra, M: Julia Katama King
Ch: Krajčovičová Ruďka,  M: Krajčovičová Ruďka
 

MEZITŘÍDA – FENY  *** INTERMEDIATE  CLASS – BITCH


V1 CAC-JCH. A´KENYA JAYNE OF SILAMJA  
O: Ascot Alta Mirano,  M: Ambra z Roudnicka
Ch: Vácha Silvie, Ing., M: Váchovi Jan, MVDr. Silvie, Ing.

V2 res.CAC-REX VENTORS TRINITY
O: Tolasana´s Sitanka, M: Rex Ventors Ivin
Ch: Thorén Veronica, M: Bechová Lenka

V3-PEGGY Z LUKOVSKÉHO DVORA
O: Stenänga Great G´S Chili, M: Haaja z Lukovského dvora
Ch: Kotěra Petr, Ing., M: Kodadová Zdenka

V4-AISHA MOZAMBIQUE STAR
O: Mkai Leoridge, M: Bahati Slunce Zambezi
Ch: Tomášková Lucie,  M: Bažantová Kamila

V-CHLOE Z KORYČANSKÝCH SKAL
O: Bentley Maka-Boma, M: Cattlien z Koryčanských skal
Ch: Jistebnická Jitka, M: Sehnbertová Monika, Ing.

V-IRRA IFE OD KŘEMENCE
O: Baneh Sangiraa Bellanghari, M: Anis od Jezerních mokřin
Ch: Lednová Helena,  M: Leden Josef

VD-CARRIE SLEEPY BEAUTY WANDELLMERE
O: Arengo Essence of Haika, M: Basilissa Fontanesia
Ch: Čechová Dagmar, M: Plšek Radek
 

TŘÍDA  OTEVŘENÁ – FENY  ***  OPEN  CLASS – BITCH

V1 CAC-ASHAKI MANABOZHO NEMBYA
O:  Abutambu Aziz De Kiungwana, M: Jamie ze Sulické tvrze
Ch: Weis Tomáš, M: Weis Tomáš

V2 res.CAC-AIRIN OF SHINGAMONGA
O: Chimalsi Balda Löwenschwanz, M: Chobe Orumba Bara
Ch: Tóth Ákos, M: Machová Ivana


V3-DARCY ANN ANUNNAKI
O: Ich. Mankoya´s Great Gambo, M: Ich. Bhubezi Anunnaki
Ch: Štusáková Šárka,  M: Doležal Zdeněk

V4-CZ ASCOT´S CIRBY Z MASNEROVA
O: Ascot Alta Mirano, M: Assisi z Masnerova
Ch: Masnerová Zdeňka,  M: Holcová Martina Zuzana

V-ABANTWANA OF UBOMBO
O: Stenänga Great G´S Chili, M: Bezawit z Adarova dvora
Ch: Kessler Jiří, M: Kúrová Tereza

V-AGATHA MORANA
O: Jabulani of Ka-Ul-Li’s Ridges, M: Archy Chelone barbata
Ch: Hanyšová Ludmila,  M: Jiroudkovi Alena Lukáš

V-ALANIS WILD TRIUMPH LUANDA
O: Emoyeni´s Grand Zuberi, M: Hillvalley´s Angel for Luanda
Ch: Krchňavá Milada, M: Brožovi Robert Veronika

V-ARWEN YA-BA-RA
O:  Stenänga Great G´S Chili, M: Fidorka Aquila Bojnice
Ch: Bagarová Jana,  M: Šidlová Gabriela

V-AZIZA GREE-GREE
O: Sorbonne, M: Ann Lily Rusty Magic
Ch: Zemánková Alena, M: Sehnalovi Mária Josef


V-CATHY ANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
O: Musafah, M: Ann z Valdštejnských lip
Ch: Nováková Markéta, M: Hojsáková Sylva

V-ERISHA BAZZI LIBAMI
O: Keonrunako,  M: Bazzi Mia Maka-Boma
Ch: Kynclová Dagmar, M: Szabová Martina

V- FLORENCE RANUA
O: A Ray of Light Nyathi, M: Cassia Ranua
Ch: Kramolišová Monika, M: Uher Ladislav

VD-AISHA OD KŘIŽANSKÉHO POTOKA
O: Ekevu od Křemence,  M: Alisia Libami
Ch: Fíža David, M: Turoňová Eva

VD-ANGA OF UBOMBO
O: Stenänga Great G´S Chili, M: Bezawit z Adarova dvora
Ch: Kessler Jiří, M: Volný Tomáš

VD-BAHATI SLUNCE ZAMBEZI
O: Karoskloof TT Simply Red, M: Assa Pretoria Rose
Ch: Bechová Lenka, M: Tomášková Lucie
 

TŘÍDA  PRACOVNÍ – FENY  ***  WORKING  CLASS – BITCH

V1 CAC-CH. BAYO KABO SLUNCE ZAMBEZI
O: Karoskloof TT Simply Red,  M: Assa Pretoria Rose
Ch: Bechová Lenka,  M: Pánková Hana

V2 res.CAC-HEDER DARMA
O:Glenaholm Makatso, M: Evelyn Darma
Ch. M.: Dlouhá Dagmar

 

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

DÍTĚ A PES

1.  místo – Filip Štusák Aliana

2. místo – Lucie Čechová Bazi

3. místo – Adéla Rechtenbergová Badiner
 

JUNIORHANDLING


1. místo – Michal Adam Camill

2.místo – Veronika Rampochová Art-Camael
 

NEJKRÁSNĚJŠÍ PÁR

1. místo – Hagen a Haaja z Lukovského dvora – Petr Kotěra

 

NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ STANICE


1.místo – Z Lukovského dvora – Petr Kotěra

2. místo – Anunnaki – Šárka Štusáková
 

NEJKRÁSNĚJŠÍ HLAVA PES

1. místo – Baako Amani Jeny´s Zakimi – Dominika Hojdová

2. místo – Adargo Zulayka – Lenka Havlanová

3. místo – A´hil Mozambique Star – Lucie Tomášková

4.místo – Anael Lennox Ke-Fa-Ri´S – Alexandra Pádivá
 

NEJKRÁSNĚJŠÍ HLAVA FENA

1. místo – Airin of Shingamonga – Ivana Machová

2. místo – Ashari Pearl for Owandoya – Hanka Pánková

3. místo – Lilly z Lukovského dvora – Petr Kotěra

4. místo – Rex Ventor´s Trinity – Lenka Bechová
 

NEJKRÁSNĚJŠÍ RIDGE

1. místo – Anael Lennox Ke-Fa-Ri´S – Alexandra Pádivá

2. místo – Aliss Angee Magmabona – Ludmila Hanyšová

3. místo – Frank Bohemia Gold – Šárka Škarková

4. místo – Camael Sweet Heart Wandellmere – Markéta Rampochová
 

NEJLEPŠÍ POHYB


1.místo – Baako Amani Jeny´s Zakimi – Dominika Hojdová

2.místo – Ashari Pearl for Owandoya – Hanka Pánková

3. místo – Berny od řeky Novohradky – Stanislava Pšeničková

4.místo – Argon od Akátové skály – Marie Mrázková