Sportovní akce KCHRR

 


 
10. Sportovní den klubu / THE CLUB SPORTS DAYS!
1.6.2014
 
 
Běh za střapečkem
RR- baby (4-9 měsíců)
1. místo - ERDOS OD ŘEKY NOVOHRADKY
2. místo - MEGGIE

                    RR - dorost (9-15 měsíců)                           RR -dospělí

             1.místo: DONATELO IDEB BORANA                       1.místo: CILLA OD ŘEKY NOVOHRADKY

                    Příchozí -  velká plemena                           2.místo: BENTLEYI BAARD GIARI ASANTE

                           1.místo: TEYLA                                    3.místo: CARRIE ZANIAH JORAMO

 Absolutní vítěz - CILLA OD ŘEKY NOVOHRADKY
Agility

 RR - dospělí

1.místo: CARRIE ZANIAH JORAMO 

2.místo:  AERINN GREE-GREE

3.místo:  FLYNN ANUNNAKI

RR - profi třída
1.místo: Excalibur Anunnaki

Příchozí - velká plemena

                                                              1.místo: TEYLA

Absolutní vítěz - agility - Excalibur Anunnaki
 

 
9. Sportovní den klubu / THE CLUB SPORTS DAYS!
19.4.2014
Fotky ze sportovního jsou zde
 
 
Běh za střapečkem
RR- baby (4-9 měsíců)
1. místo - Diara Keera Borana
2. místo - ERDOS OD ŘEKY NOVOHRADKY

                    RR - dorost (9-15 měsíců)                           RR -dospělí

       1.místo: DILLON THE MAGIC OF BAWEN´S  HOPE       1.místo: BENTLEYI BAARD GIARI ASANTE

       2.místo: AMBRA PRO AMICITIA                                 2.místo: CARRIE ZANIAH JORAMO

                                                                                   3.místo: CILLA OD ŘEKY NOVOHRADKY

                    Příchozí - malá plemena                             Příchozí - velká plemena

                       1.místo: JESSIE                                           1.místo: ALEX

                       2.místo: TEREZKA                                        2.místo:  LISY

 Absolutní vítěz - BENTLEYI BAARD GIARI ASANTE
Agility

 RR - dospělí

1.místo:  AERINN GREE-GREE

2.místo:  FLYNN ANUNNAKI

3.místo:  CARRIE ZANIAH JORAMO

RR - profi třída
1.místo: Excalibur Anunnaki

Příchozí - velká plemena

                                                              1.místo: LISY

                                                              2. místo: ALEX

Absolutní vítěz - agility - Excalibur Anunnaki
 

 
8. Sportovní den klubu / THE CLUB SPORTS DAYS!
31.8.2013
Fotky ze sportovního jsou zde   a také zde
 
 
Běh za střapečkem

                    RR - dorost (9-15 měsíců)                           RR -dospělí

           1.místo: BRETTHARO POKLAD Z AFRIKY                1.místo: BENTLEYI BAARD GIARI ASANTE

           2.místo: ADHAM ABEEKU                                     2.místo: CARRIE ZANIAH JORAMO

                                                                                  3.místo: JAMES Z KORYCANSKÝCH SKAL

                    Příchozí - malá plemena                             Příchozí - velká plemena

                       1.místo: MAXÍK                                            1.místo: TEYLA

                       2.místo: JESSIE                                           2.místo:  SÁRA

                       3.místo: TEREZKA                                        3.místo: PHOEBLE                                  

 Absolutní vítěz - BENTLEYI BAARD GIARI ASANTE
Agility

                   RR - dorost (9-15 měsíců)                                      RR - dospělí

                   1.místo: KADAMO IT´S NOW OR NEVER                       1.místo:  ELIJAH ANUNNAKI

                   2.místo: ADHAM ABEEKU                                            2.místo:  FLYNN ANUNNAKI

                                                                                                 3.místo:  AERINN GREE-GREE

RR - profi třída
1.místo: Excalibur Anunnaki

Příchozí - velká plemena

                                                              1.místo: PHOEBLE

                                                              2. místo: SÁRA

                                                              3. místo: TEYLA                                                  

Absolutní vítěz - agility - Excalibur Anunnaki
 

 
7. Sportovní den klubu / THE CLUB SPORTS DAYS!
8.6.2013
Fotky ze sportovního dne zde ˃
 
Běh za střapečkem

                    RR - dorost (9-15 měsíců)                           RR -dospělí

           1.místo: CARRIE ZANIAH JORAMO                        1.místo: AERINN GREE-GREE

           2.místo: FAYLLIN MAKA-BOMA                             2.místo: BENTLEYI BAARD GIARI ASANTE

           3.místo: ABEBA THEA SWEET RIDGE                    3.místo: REX VENTORS TRINITY 

 Absolutní vítěz - coursing RR : CARRIE ZANIAH JORAMO

                    Příchozí - malá plemena                             Příchozí - velká plemena

                       1.místo: KIRR                                                 1.místo: LISY

                       2.místo: DENNY                                             2.místo:  PHOEBLE

                       3.místo: MADLA                                         

 Absolutní vítěz - coursing příchozí: LISY
Agility

                   RR - dorost (9-15 měsíců)                                      RR - dospělí

                   1.místo: FAYLLIN MAKA-BOMA                            1.místo: AMBER GRAND STAR QWANDOYA  

                   2.místo: CARRIE ZANIAH JORAMO                       2.místo: AERINN GREE-GREE

                   3.místo: ABEBA THEA SWEET RIDGE                   3.místo: MOIRA KATAMA KING

RR - profi třída
1.místo: Excalibur Anunnaki
Příchozí - velká plemena

                    Příchozí - malá plemena                             Příchozí - velká plemena

                       1.místo: ARNOŠT                                            1.místo: LISY

                       2.místo: MADLA                                             2. místo: PHOEBLE

                       3. místo: KIRR                                                  

Absolutní vítěz - agility - Excalibur Anunnaki

 
6. Sportovní den klubu / THE CLUB SPORTS DAYS!
6.4.2013
Fotky ze sportovního dne zde ˃
Fotky od paní Volákové zde ˃
Běh za střapečkem

                    RR - dorost (9-15 měsíců)                           RR -dospělí

           1.místo: CARRIE ZANIAH JORAMO                        1.místo: CILLA OD ŘEKY NOVOHRADKY  

2.místo: CARRO TAARIG JORAMO                         2.místo: BENTLEYI BAARD GIARI ASANTE

           3.místo: FAYLLIN MAKA-BOMA                             3.místo: AERIN GREE-GREE  

 Absolutní vítěz - coursing RR : CILLA OD ŘEKY NOVOHRADKY  

                    Příchozí - malá plemena                             Příchozí - velká plemena

                       1.místo: KIRR                                                 1.místo: TEYLA

                       2.místo: DENNY                                             2.místo:  LISY

                       3.místo: GREY                                               3.místo:  SÁRA

Agility

                   RR - dorost (9-15 měsíců)                                      RR - dospělí

                   1.místo: ABAYA NYAMBE                                         1.místo: Excalibur Anunnaki

                   2.místo: AMALY NYAMBE                                         2.místo: MOIRA KATAMA KING 

                   3.místo: CARRIE ZANIAH JORAMO                             3.místo: Elijah Anunnaki

Příchozí - velká plemena

                    Příchozí - malá plemena                             Příchozí - velká plemena

                       1.místo: KIRR                                                 1.místo: TEYLA

                       2.místo: MORIS                                              2. místo: SÁRA

                                                        3. místo: PHEOBLE
Absolutní vítěz - agility - Excalibur Anunnaki
INTERAKTIVNÍ HRY

                    RR - dorost (9-15 měsíců)                              RR -dospělí

              1.místo: DASTY OD ŘEKY NOVOHRADKY                1.místo: FLYNN ANUNNAKI
              2.místo: AKIN STŘÍBRNÝ VRCH                              2.místo: AFSI KHOF STAR FOX GROUP

              3. místo: ABAYA NYAMBE                                     3.místo: AERIN GREE-GREE  

                    Příchozí - malá plemena                             Příchozí - velká plemena

                       1.místo: JACK                                            1.místo : LISY

                       2.místo: TEREZKA                                      2. místo: VIKI

                       3.místo: JESSIE                                         3. místo: TEYLA

 

5. Sportovní den klubu / THE CLUB SPORTS DAYS!
11.8. 2012
Běh za střapečkem
RR- baby (4-9 měsíců) RR - dorost (9-15 měsíců) RR -dospělí
1.místo: Bentley Baard Giari Asante 1.místo: Fabienne Anunnaki 1.místo: Elijah Anunnaki
2.místo: Abaya Nyambe   2.místo: Dasty
3. místo: Addy Jonas Nyambe   3. místo: Baby Sweet Helya Ridge
 Absolutní vítěz - coursing RR : Elijah Anunnaki
Příchozí - malá plemena Příchozí - velká plemena
1.místo: Jessie 1.místo : Sára
2. místo: Jack 2. místo: Joe
   
 
 Absolutní vítěz- coursing příchozí:  Sára
Agility
RR- baby (4-9 měsíců) RR - dorost (9-15 měsíců) RR - dospělí
1.místo: Bentley Baard Giari Asante 1.místo: Flynn Anunnaki 1.místo: Excalibur Anunnaki
2.místo: Abaya Nyambe 2.místo: Fabienne Anunnaki 2.místo: Dasty
3. místo: Addy Jonas Nyambe  3.místo. Felippe Anunnaki 3. místo: Corgan Jackell Anunnaki
     
Příchozí - velká plemena
1.místo : Sára

4. Sportovní den klubu / THE CLUB SPORTS DAYS!
2.6.2012
Zde najdete další fotografie
Běh za střapečkem
RR- baby (4-9 měsíců) RR - dorost (9-15 měsíců) RR -dospělí
1.místo: Bantleyi Baard Giari Asante 1.místo: Felippe Anunnaki 1.místo: Bishara Laini
2.místo: Daishi Armani Jenys Zakimi 2.místo: Flynn Anunnaki 2.místo: Estelle Anunnaki
3. místo: Abaya Nyambe 3. místo: Fleur Anunnaki 3. místo: Florainie Ann z Vald. lip
 Absolutní vítěz - coursing RR : Bishara Laini
Příchozí - malá plemena Příchozí - velká plemena
1.místo: Jessie 1.místo : Sára
2. místo: Terezka  
   
 
 Absolutní vítěz- coursing příchozí:  Jessie
Agility
RR - dorost RR - dospělí
1.místo: Flyn Anunnaki 1.místo: Excalibur Anunnaki
2.místo: Fleur Anunnaki 2.místo: Estelle Anunnaki
3.místo: Felippe Anunnaki  3.místo. Elijah Anunnaki
   
Příchozí - velká plemena
1.místo : Sára

3. Sportovní den klubu / THE CLUB SPORTS DAYS!
7.4.2012
Zde najdete další fotografie
Běh za střapečkem
RR- baby (4-9 měsíců) RR - dorost (9-15 měsíců) RR -dospělí
1.místo: A´Lukas Fox Grape 1.místo: Rebel z Lukovského 1.místo: Cilla od Řeky Novohradky
2.místo: Felippe Anunnaki dvora 2.místo: Bishara Laini
3. místo: Fergie Anunnaki   3. místo: Vincent
 Absolutní vítěz - coursing RR : Cilla od Řeky Novohradky
Příchozí - malá plemena Příchozí - velká plemena
1.místo: Dášenka 1.místo : Amálka
2. místo: Dante od Belinky  2.místo: Darcy
  3.místo: Lery
 
 Absolutní vítěz- coursing příchozí:  Amálka
Agility
RR - baby RR - dospělí
1.místo: Fergie Anunnaki 1.místo: Asade Manabozho Nembya
2.místo: A´Lukas Fox Grape 2.místo: Excalibur Anunnaki
3.místo: Felippe Anunnaki  3.místo. Jenny
   
Příchozí - malá plemena Příchozí - velká plemena
1.místo: Dante od Belinky 1.místo : Amálka
2. místo: Dášenka  2.místo: Bonnie
3. místo: Thersi 3.místo: Bessy

2. Sportovní den klubu / THE CLUB SPORTS DAYS!
A zde fotogalerie ze 2. sportovního dne
Běh za střapečkem
RR-dorost RR -dospělí
1.místo: Florainie Ann z Valdštejnských lip 1.místo: Bono Vincent Bonamy Bohemia
2.místo:Buckingham Another Dream 2.místo: Cilla od Řeky Novohradky
  3.místo: Cesmina z Oklikova
   
 Absolutní vítěz - coursing RR : Bono Vincent Bonamy Bohemia
 
Příchozí - malá plemena Příchozí - velká plemena
1.místo: Terezka 1.místo : Amálka
   2.místo: Sheila
  3.místo: Borgianna Lady ze Zámeckých arkád
 
 Absolutní vítěz- coursing příchozí:  Amálka
 
Agility
RR Příchozí
1.místo: Cesmina z Oklikova 1.místo: Amálka
2.místo: Excalibur Anunnaki 2.místo:Bonnie
3.místo: Dasty  3.místo. Máša
   

1. Sportovní den klubu / THE CLUB SPORTS DAYS!
A zde fotogalerie z 1. sportovního dne
 
Běh za střapečkem
RR-dorost RR -dospělí
1.místo: Estelle Anunnaki 1.místo: Cesmina z Oklikova
2.místo: Ellison Anunnaki 2.místo: Bono Vincent Bonamy Bohemia
 3.místo: Bellissima Nell by Luanda 3.místo:  Alero Silesian Harta
   
 Absolutní vítěz - coursing RR : Cesmina z Oklikova
   
Příchozí - malá plemena Příchozí - velká plemena
1.místo: Dášenka    1.místo :Haidy
 2.místo: Máša      2.místo: Bonnie
 3.místo: Dante od Belinky 3.místo: Brita
 
 Absolutní vítěz- corsing příchozí:  Haidy
   
Agility
RR Příchozí
1.místo: Cesmina z Oklikova 1.místo: Brita
2.místo: Corgan  Jackell Anunnaki 2.místo: Cheylla
3.místo: Cachette Anunnaki  3.místo. Máša